2019 σερβιτόρους και περιοχές

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΑΤΕ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ALMANCAX. ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΨΑΧΝΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ.
    ysmnxnumx
    συμμέτοχος

    Φίλοι, έκανα αίτηση για οικογενειακή επανένωση από τη Σμύρνη στις 30 Σεπτεμβρίου. Υπάρχει ένας 4ψήφιος αριθμός κάτω από τον γραμμωτό κώδικα πάνω δεξιά στο χαρτί Α6 που δίνεται μετά τη συνέντευξη. Είναι αυτό που ονομάζετε τον αριθμό παρακολούθησης; Και μπορεί κάποιος να γράψει τις εμπειρίες του, παρακαλώ; byby :)

    ysmnxnumx
    συμμέτοχος

    Αμήν, ελπίζω να επανενωθείς με τη γυναίκα σου σύντομα, θα είσαι στις προσευχές μου. Ευχαριστώ πολύ :)

    χρηματοδότηση leowo
    συμμέτοχος

    Γειά σου. Καταρχήν εύχομαι καλή τύχη και υπομονή σε όλους όσοι περιμένουν να εκδοθεί η βίζα τους, όπως εγώ. Έκανα αίτηση για τη βίζα μου από τη Σμύρνη στις 4 Νοεμβρίου. Περιμένω κι εγώ... μακάρι όταν τελειώσει αυτή η διαδικασία και πάρω τη βίζα και τον άντρα μου, θα τραβήξω κατατοπιστικά βίντεο για την όλη διαδικασία Η διαδικασία είναι κουραστική και δύσκολη. Ελπίζω να έχουμε καλά νέα το συντομότερο δυνατό.

    ozzzyj
    συμμέτοχος

    Καλή επιτυχία ysmn0 χαίρομαι πολύ για σένα. Καλή μου τύχη, insha'Allah. Ελπίζω ότι όλα θα πάνε καλά. Σου εύχομαι ευτυχία με τη γυναίκα σου.

    Γεια σας, ελπίζω να είναι αργά, είναι πολύ κουραστική διαδικασία... Είχατε αντίρρηση για την απόρριψη; Από όσο γνωρίζω, υπάρχει συγκεκριμένο χρονικό διάστημα για την αντίρρησή σας και εάν δεν χρησιμοποιήσετε αυτό το δικαίωμα, δεν θα έχετε πλέον το δικαίωμα να υποβάλετε ξανά αίτηση για βίζα οικογενειακής επανένωσης.

    ozzzyj
    συμμέτοχος

    Γειά σου. Καταρχήν εύχομαι καλή τύχη και υπομονή σε όλους όσοι περιμένουν να εκδοθεί η βίζα τους, όπως εγώ. Έκανα αίτηση για τη βίζα μου από τη Σμύρνη στις 4 Νοεμβρίου. Περιμένω κι εγώ...Θεού αν τελειώσει αυτή η διαδικασία και πάρω τη βίζα μου και τον άντρα μου θα κάνω κατατοπιστικά βίντεο για την όλη διαδικασία η διαδικασία είναι κουραστική και δύσκολη. Ελπίζω να έχουμε καλά νέα το συντομότερο δυνατό.

    Γεια σας, έχετε λάβει βίζα; Έκανα αίτηση από την Κωνσταντινούπολη στις 8 Νοεμβρίου... για την πόλη της Νυρεμβέργης... Πέρασαν ακριβώς 2 μήνες, ακόμα περιμένω πριν τις τελευταίες διακοπές των Χριστουγέννων, ζήτησαν από τη γυναίκα μου να στείλει έγγραφα, πήγε η γυναίκα μου σήμερα, αλλά η αστυνομία αλλοδαπών δεν δίνει καμία πληροφορία για την κατάσταση ως συνήθως 🤦🏻 ‍♀️ Είναι μια πολύ συντριπτική διαδικασία, ελπίζω να πάρουμε όλοι μας τις βίζες 🙏🏻

Εμφάνιση 4 απαντήσεων - 31 έως 34 (34 συνολικά)
  • Για να απαντήσετε σε αυτό το θέμα Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι.