Γερμανία Τουρκία Evden Eve αποστολή

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΑΤΕ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ALMANCAX. ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΨΑΧΝΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ.
    μελίκι12
    συμμέτοχος

    Γεια σας, εμείς, ως MCS Logistics, προσφέρουμε διεθνείς υπηρεσίες μεταφοράς από σπίτι σε σπίτι.

    Χρησιμοποιώντας διαδικασίες όπως η θάλασσα, ο αέρας, ο χερσαίος σιδηρόδρομος, πραγματοποιούμε τη μεταφορά προσωπικών αντικειμένων (μπορεί να είναι όλα τα πράγματα που πρέπει να βρίσκονται σε ένα σπίτι) και το όχημα που οδηγούν σε κάθε γωνιά του κόσμου.

    Εάν θέλετε να φέρετε τα οικιακά σας αντικείμενα από την Ευρώπη και να τα πάρετε εκεί, θα προσπαθήσω να σας δώσω άπταιστες πληροφορίες σχετικά με αυτό το θέμα όσο μπορώ.

    Η εταιρεία μας προσφέρει υπηρεσίες από τη μεταφορά των εμπορευμάτων στη διεύθυνση του σπιτιού σας, συσκευάζοντάς τα στη διεύθυνση του σπιτιού σας, ανεξάρτητα από τη χώρα στην οποία θα πάτε, περνώντας τα αγαθά μέσω των τελωνείων, φέρνοντάς τα στη διεύθυνση του σπιτιού σας, φέρνοντάς τα στο σπίτι, απλά έπιπλα εγκατάσταση.

    Η εταιρεία μας έχει ένα κεντρικό γραφείο στην Κωνσταντινούπολη και ένα γραφείο διανομής στις Κάτω Χώρες.

    +90216 521 21 52
    mcslogistics

    μελίκι12
    συμμέτοχος

    Για την τιμολόγηση των εγγράφων μας, επικοινωνήστε μαζί μας μέσω mcslojistik.

    πίτουρα
    συμμέτοχος

    Έζησα λίγα λόγια να γράψω για αυτόν τον τίτλο και ήθελα να τα μοιραστώ μαζί σας, αγαπητοί μου φίλοι. Φίλοι μετακόμισα με μια εταιρεία που ονομάζεται ******** πριν 2 μήνες. Μου το πρότεινε ένας φίλος μου, τα παιδιά κάνουν καθαρή δουλειά και θα το συνιστούσα σε όποιον σκέφτεται να κάνει εταιρική εταιρεία. Νομίζω ότι έχουν περάσει δύο μήνες τώρα και το προτείνω στους φίλους μου που σκέφτονται μια ειδική προσφορά για Γερμανία. εντάξει εντάξει:)

Εμφάνιση 2 απαντήσεων - 1 έως 2 (2 συνολικά)
  • Για να απαντήσετε σε αυτό το θέμα Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι.