ετικέτα κειμένου Χρειάζομαι πολλά που λέω hodja fix.Thanks in advance

> Φόρουμ > Γερμανικά παιχνίδια φόρουμ και γερμανική πρακτική > ετικέτα κειμένου Χρειάζομαι πολλά που λέω hodja fix.Thanks in advance

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΑΤΕ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ALMANCAX. ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΨΑΧΝΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ.
    mamirecep
    συμμέτοχος

    Σε χρειάζομαι πάρα πολύ. Θα εξηγήσω την 1η μέρα μου και θα είμαι πολύ χαρούμενος αν κάνεις τη γερμανική μετάφραση, εξηγώ, θα ξυπνήσω στις 7.30 το πρωί. Έχω πρωινό μετά το ξύπνημα. Μπορώ να πάω σχολείο αργότερα. Το σχολείο ξεκινά στις 8.20:8. Φεύγω από το σχολείο μετά από 7 μαθήματα. Τότε έχω δείπνο στις 8 η ώρα. Μετά το φαγητό, μελετώ 10 έως 10 μαθήματα. Κοιτάζω τον υπολογιστή από 11 έως XNUMX και μετά κοιμάμαι. Παρακαλώ βοηθήστε που χρειάζομαι σήμερα

    https://www.dogrupara.com/

    Νέιρ
    συμμέτοχος

    Σε χρειάζομαι πάρα πολύ. Θα εξηγήσω την 1η μέρα μου και θα είμαι πολύ χαρούμενος αν κάνεις τη γερμανική μετάφραση, εξηγώ, θα ξυπνήσω στις 7.30 το πρωί. Έχω πρωινό μετά το ξύπνημα. Μπορώ να πάω σχολείο αργότερα. Το σχολείο ξεκινά στις 8.20:8. Φεύγω από το σχολείο μετά από 7 μαθήματα. Τότε έχω δείπνο στις 8 η ώρα. Μετά το φαγητό, μελετώ 10 έως 10 μαθήματα. Κοιτάζω τον υπολογιστή από 11 έως XNUMX και μετά κοιμάμαι. Παρακαλώ βοηθήστε που χρειάζομαι σήμερα

    Χρειάζεστε βοήθεια για τη διαμόρφωση του προγράμματος, σωστά;

Εμφάνιση 1 απάντησης (1 συνολικά)
  • Για να απαντήσετε σε αυτό το θέμα Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι.