Σύσταση εφαρμογής για άδεια οδήγησης

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΑΤΕ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ALMANCAX. ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΨΑΧΝΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ.
    νευρικότητα
    συμμέτοχος

    Φίλοι, το CD μελέτης και η εφαρμογή του Fahrschule ήταν 80 ευρώ. Ο υπάλληλος είπε: «Ακόμα κι εγώ δεν αγόρασα το δικό μας». Μπορείτε να προτείνετε μια εφαρμογή που μπορεί να ληφθεί από το Google Play; Μπορεί επίσης να πληρωθεί. Αρκεί να είναι κάτι αξιοπρεπές. Ας είναι τούρκικο. Ψάχνω και δεν το βρίσκω. Ευχαριστώ

    amed58
    συμμέτοχος

    Έχω μια κάρτα Fahrschulcard, μπορώ μόνο να την περάσω, χάρη σε αυτήν την εφαρμογή, την πήρα σε μια εβδομάδα χωρίς να χρειαστεί να παρακολουθήσω μαθήματα.

    Fahrschüler – FAHRSCHULCARD

    Δεν μπορούν όμως όλοι να το πάρουν αυτό, μόνο οι συμβασιούχοι αδειούχοι μπορούν να το πάρουν, αν δεν βρείτε συμβεβλημένο αδειούχο στείλτε μου pm.

    kncin είναι
    συμμέτοχος

    Φιλε μου αν ψαχνεις ακομα για εφαρμογη εχουμε εγραψα για αυτο στο φορουμ αγόρασα το δίπλωμα οδήγησής μου το πλήρωσα και μετά το έδωσα σε άλλο φίλο από το φόρουμ για να το κάνει μην πάει χαμένος, νομίζω ότι ο φίλος έγραψε πίσω, αν θέλετε γράψτε μου ιδιωτικά, θα σας στείλω τις πληροφορίες, μην σπαταλάτε τα χρήματά σας. ανακοινώνεται.

    muhendus
    συμμέτοχος

    Φιλε μου αν ψαχνεις ακομα για εφαρμογη εχουμε εγραψα για αυτο στο φορουμ αγόρασα το δίπλωμα οδήγησής μου το πλήρωσα και μετά το έδωσα σε άλλο φίλο από το φόρουμ για να το κάνει μην πάει χαμένος, νομίζω ότι ο φίλος έγραψε πίσω, αν θέλετε γράψτε μου ιδιωτικά, θα σας στείλω τις πληροφορίες, μην σπαταλάτε τα χρήματά σας. ανακοινώνεται.

    Γεια σας κύριε, εάν η εφαρμογή άδειας οδήγησης εξακολουθεί να λειτουργεί, μπορείτε να μοιραστείτε τις πληροφορίες της μαζί μου;

    Ευχαριστώ πολύ καλή μέρα. :)

    μάρτυρας
    συμμέτοχος

    Ευχαριστώ, ο Θεός να βοηθήσει όσους περιμένουν βίζα... Αδερφέ Δίδυμοι, ζήτησαν μόνο έγγραφα μεταξύ των οποίων ότι ήταν Γερμανός πολίτης, δεν ζήτησαν μισθό ή συμβόλαιο σπιτιού, η γυναίκα μου έδωσε ότι ζητήθηκε, και η βίζα έφτασε 13 μέρες αργότερα, η βίζα σας μπορεί να εκδοθεί εντός 10 ημερών... Συγγνώμη, έγραψα σε λάθος μέρος, δεν μπορώ να διαγράψω αυτό που έγραψα πολύ :-

    mteexnumx
    συμμέτοχος

    Πέρασα τις εξετάσεις με την εφαρμογή της Adac και πήρα την άδεια μου.

    Σεζαϊμπάλ
    συμμέτοχος

    Γεια σας, έχει κανείς πληροφορίες για την εφαρμογή γερμανικής άδειας οδήγησης, θα το εκτιμούσα αν μπορούσε να βοηθήσει, ευχαριστώ εκ των προτέρων

Εμφάνιση 6 απαντήσεων - 1 έως 6 (6 συνολικά)
  • Για να απαντήσετε σε αυτό το θέμα Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι.