Γερμανικό μάθημα Yds

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΑΤΕ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ALMANCAX. ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΨΑΧΝΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ.
    που efeg
    συμμέτοχος

    οι φίλοι πρέπει να λάβουν γερμανική yds πορεία, είναι καλύτερα για μένα να είμαι σε απευθείας σύνδεση. Μπορείτε να συστήσετε να έχετε ήδη κάνει το γερμανικό μάθημα YDS online;

    berkaycelik
    συμμέτοχος

    Έχω ερευνήσει το γερμανικό μάθημα YDS στην τελευταία σε απευθείας σύνδεση YDS Centre βρήκα ένα μέρος, αλλά για οικογενειακούς λόγους δεν μπορούσα να παρακολουθήσω μια έρευνα συστήνω ότι οι συνθήκες έρευνας ήταν πολύ καλές

    γεροντικός
    συμμέτοχος

    Πάω να πάρω τις εξετάσεις αυτό το εξάμηνο, δουλεύω με το online yds κέντρο που ανέφερε ο φίλος σου. τα μαθήματα ξεκίνησαν το σύστημα είναι πολύ καλή δάσκαλος καλό, θα ήθελα να συστήσω

    θα ilaydaozerde
    συμμέτοχος

    Το περασμένο εξάμηνο ετοίμασα για γερμανικά yds στο διαδικτυακό κέντρο yds και θα μπορούσα να βρω βαθμολογία πάνω από αυτό που ήθελα. Αν θέλετε αναζήτηση.

    cengizyanikk
    συμμέτοχος

    lys 5e Δημιούργησα με το online κέντρο yds, lys5 με τα ίδια yds που ήδη εκδίδονται. YDS είναι πιο δύσκολο, φυσικά, αλλά είναι πιο εύκολο να το συνηθίσετε και να πάρετε την εύκολη εξέταση και νομίζω ότι είναι πιο χρήσιμο. τουλάχιστον έχετε εμπειρία yds.

Εμφάνιση 4 απαντήσεων - 1 έως 4 (4 συνολικά)
  • Για να απαντήσετε σε αυτό το θέμα Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι.