Γερμανική ιστοσελίδα

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΑΤΕ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ALMANCAX. ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΨΑΧΝΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ.
    υπερυψωμένα
    συμμέτοχος
    Ένα ωραίο γερμανικό site που μόλις συνάντησα…

    Όλα τα μαθήματα είναι σε μορφή PDF και είναι πολύ καλά προετοιμασμένα…

    Γερμανική ιστοσελίδα

    esma 41
    συμμέτοχος

    Ευχαριστώ που το μοιράστηκες.
    Η ευγνωμοσύνη σας για την εκμάθηση γερμανικών είναι αξιοθαύμαστη, Yücel.

    Λοιπόν θα σας ρωτήσω κάτι.
    Η εξήγηση σε αυτόν τον ιστότοπο είναι στα γερμανικά, δυσκολεύεστε να κατανοήσετε τα γερμανικά κείμενα;

    υπερυψωμένα
    συμμέτοχος

    Ειλικρινά, δεν δυσκολεύτηκα να καταλάβω τα θέματα που κοίταξα, φυσικά, υπήρχαν μέρη που δεν καταλάβαινα...
    Ο σκοπός μου που προτείνω αυτόν τον ιστότοπο είναι τα θέματα να είναι καλά προετοιμασμένα σε μορφή PDF από την αρχή μέχρι το τέλος...
    Δεν είναι θέμα κατανόησης ή όχι...
    Άλλωστε έχουμε έρθει ως εισαγόμενος γαμπρός, είναι φυσιολογικό να μην καταλαβαίνουμε κάποια πράγματα…. ;D

    esma 41
    συμμέτοχος

    Ειλικρινά, δεν δυσκολεύτηκα να καταλάβω τα θέματα που κοίταξα, φυσικά, υπήρχαν μέρη που δεν καταλάβαινα...
    Ο σκοπός μου που προτείνω αυτόν τον ιστότοπο είναι τα θέματα να είναι καλά προετοιμασμένα σε μορφή PDF από την αρχή μέχρι το τέλος...
    Δεν είναι θέμα κατανόησης ή όχι...
    Άλλωστε έχουμε έρθει ως εισαγόμενος γαμπρός, είναι φυσιολογικό να μην καταλαβαίνουμε κάποια πράγματα…. ;D

    Είσαι "εισαγόμενος" γαμπρός;... (όπα κάποιος πέταξε ένα τάςχ)  ;D

    υπερυψωμένα
    συμμέτοχος

    Όχι, είπα κάτι επικίνδυνο;;;
    Ή θυμηθήκατε μια τέτοια ΣΤΙΓΜΗ::)

    esma 41
    συμμέτοχος

    Όχι, είπα κάτι επικίνδυνο;;;
    Ή θυμηθήκατε μια τέτοια ΣΤΙΓΜΗ::)

    Όχι Yucel, όλα καλά... ??? ::)

    υπερυψωμένα
    συμμέτοχος

    Όταν λες ότι είσαι και εισαγόμενος γαμπρός, νομίζω ότι και άλλοι είναι εισαγόμενοι γαμπροί...

    προσωπικό_34
    συμμέτοχος

    Έχω και τα δύο cd. αλλά δεν ξέρω πώς να το ανεβάσω. Θα σου δώσω ένα βραδινό σύνδεσμο, το παίρνεις από εκεί.
    Χρειάζομαι με αυτά τα βιβλία aktuell 2.
    πού μπορώ να βρω???
    Δυστυχώς, δεν υπάρχουν βιβλία εκτός από την αρχική εκτύπωση, καθώς το κράτος συλλέγει έγχρωμες φωτοτυπίες στην αγορά.
    Χρεώνουν μεταξύ 60 και 70 TL για το πρωτότυπο.
    Σε παρακαλώ βοήθησέ με.

    ALANYALI
    συμμέτοχος

    Ευχαριστώ για την κοινή χρήση και τους πόρους, φίλοι. Ευχαριστώ για τον κόπο σας, εντάξει :)

Εμφάνιση 8 απαντήσεων - 1 έως 8 (8 συνολικά)
  • Για να απαντήσετε σε αυτό το θέμα Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι.