Συνέντευξη στα γερμανικά

> Φόρουμ > Γερμανικά μοτίβα ομιλίας > Συνέντευξη στα γερμανικά

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΑΤΕ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ALMANCAX. ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΨΑΧΝΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ.
    wiccantrxnumx
    συμμέτοχος

    Οι φίλοι κάνουν την εργασία στα γερμανικά. Πρέπει να μιλήσω σε κάποιον. Αλλά έχω πολύ δύσκολο χρόνο να ζητήσω γερμανικά ερωτήματα. Έχει περάσει ενάμισι χρόνο από τότε που άρχισα να μαθαίνω γερμανικά. Δεν έχω πολύ λεξιλόγιο και δεν ξέρω ποιο να χρησιμοποιήσω. Μπορείτε να με βοηθήσετε;

    3,14
    συμμέτοχος

    –> Ποιο είναι το θέμα της συνέντευξης; Ανάμεσα σε ποιους θα γίνει; Ειδήσεις ή εκπομπή; Αν πάλι το χρειάζεσαι, πες μου αυτά, θα σου γράψω μια ωραία συνέντευξη, αν θέλει ο Θεός.

    η türkkız
    συμμέτοχος

    γεια Μόλις μπήκα στην περιοχή τώρα :) Θα ήθελα να γράψω το τμήμα συνομιλίας, αλλά έχασα τη σελίδα έτσι είπα ότι θα γράψω εδώ Ελπίζω ότι κάποιος θα δει την απάντηση :)

    3,14
    συμμέτοχος

    –> Γεια σας, καλώς ήρθατε στον ιστότοπο. Αυτό το θέμα chat στα γερμανικά. Αυτό το θέμα Επίσης συζητάμε υπό την τουρκική γλώσσα. Ζητώ την πρώτη ερώτησή μου, να δω και να απαντήσω στην ερώτηση εδώ Κάντε κλικ στο κουμπί. :)

    mathmazhel
    συμμέτοχος

    Έχω ένα έγγραφο συνέντευξης που δεν μπορώ να κάνω παρακαλώ με βοηθήστε, παρακαλώ; :( Η συνέντευξή μου θα είναι με έναν δάσκαλο, εννοώ τον δάσκαλο, θα κάνω ερωτήσεις και θα απαντήσει. Μπορείτε σας παρακαλώ να το κάνετε για μένα; ​​Η συνέντευξη θα είναι την Πέμπτη, οπότε πρέπει να την κάνω αύριο το αργότερο. Παρακαλώ βοηθήστε : άγγελος: εντάξει:) καφέ:)

    3,14
    συμμέτοχος

    –> Αδερφέ, ετοίμασέ το στα τούρκικα, σε μια ώρα θα το μεταφράσω στα γερμανικά. Δεν έχω χρόνο σήμερα, αλλά θα γίνει αύριο. Στείλτε το σε εμένα προσωπικά ή μέσω email. Ή γράψτε εδώ. Δεν πειράζει, αρκεί να είναι ορατό σε σένα. ;)

    η türkkız
    συμμέτοχος

    Μπορώ να σας βοηθήσω ;)  παλαμάκια:) παλαμάκια:) χορέψτε:)

    3,14
    συμμέτοχος

    –> Αυτή η εξυπηρετικότητα δεν έχει τέλος! χειροκρότημα:) Συγχαρητήρια σε εσάς, Willkommen im Club! χειροκροτήματα:)

    η türkkız
    συμμέτοχος

    danke :haha: :haha:

    3,14
    συμμέτοχος

    –> Δεν είναι εύκολο για ένα 3,14 να εμφανιστεί σε έναν ιστότοπο. χειροκροτήματα:)

    η türkkız
    συμμέτοχος

    Τουρκάλα επίσης :zopa: :haha: :haha: :haha:

    3,14
    συμμέτοχος

    –> Ναι!! Ποιος είπε το όνομα της Τουρκάλας; :zopa:

    η türkkız
    συμμέτοχος

    η ίδια η εγκατάσταση του Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

    3,14
    συμμέτοχος

    –> Λοιπόν, θα τους ρωτούσα πώς, κύριε::) : χαχα:

    3,14
    συμμέτοχος

    –> Άσε με να αγαπήσω το μάτι του φόβου. :χαχα:

    η türkkız
    συμμέτοχος

    Hahahahah: Haha :: haha: Αυτό είναι σωστό, νομίζω ότι φοβάμαι κι εγώ, naaaaaaa θα το κάνω, nanana offoff :): haha ​​:: haha:

Εμφάνιση 15 απαντήσεων - 1 έως 15 (62 συνολικά)
  • Για να απαντήσετε σε αυτό το θέμα Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι.