Γερμανικό μάθημα για την ILM και το Ινστιτούτο Goethe

> Φόρουμ > Γενικά γερμανικά και γερμανικά μαθήματα συνδυασμού οικογένειας A1 > Γερμανικό μάθημα για την ILM και το Ινστιτούτο Goethe

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΑΤΕ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ALMANCAX. ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΨΑΧΝΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ.
    γκουρού
    συμμέτοχος

    Merhaba arkdaşlar,

    Έψαξα στο φόρουμ, αλλά το μόνο πράγμα που μπορούσα να βρω για τα μαθήματα στην Κωνσταντινούπολη ήταν το netalmanca.com.

    Ψάχνουμε για ένα γερμανικό μάθημα Α1 στην Κωνσταντινούπολη για τη γυναίκα μου. Όταν κάλεσα το ινστιτούτο goethe, είπαν ότι και το κέντρο γλώσσας της Κωνσταντινούπολης ήταν το εξεταστικό κέντρο. Αλλά πολλά κέντρα μαθημάτων στο Διαδίκτυο λένε ότι περιλαμβάνονται στις εξετάσεις. Υπάρχουν προφανώς απατεώνες σε αυτήν την επιχείρηση.

    Πρέπει να εξαλείψουμε το goethey επειδή δεν υπάρχουν μαθήματα για το Σαββατοκύριακο
    Υπάρχουν άνθρωποι ικανοποιημένοι με το γλωσσικό κέντρο της Κωνσταντινούπολης;

    tesekkurler

    fuk_xnumx
    συμμέτοχος

    Επιθυμώντας έργα για λέκτορας, καθώς υπάρχουν πολλά ιδρύματα σωστά, αλλά η οργάνωση εξέταση 4 ένα Γκαίτε, Telchar, OSD, και tesdaf d είναι ένας από αυτούς, έτσι ώστε να παίζει netalmanca, ή σε άλλο μάθημα πρέπει μαθήματα gordukd δεν after're πηγαίνοντας ποσοστό σε εξετάσεις ή σε είσοδο varmisiniz υπάρχει αυτό το μάθημα εξετάσεις δεν μπορούν να τατουάζ φορείς μία από τις εξετάσεις κάνει ότι γραπτό ετοιμάζει ιδρύματα που 4 φυσικά έχουν αυτό γιατί η Γερμανία μόνη έγκυρη έγγραφα είναι τα διπλώματα που λαμβάνονται από το όνομα sayiyor 4, αν υπάρχει χρόνος θα κάνει την έμπνευση ή πηγαίνετε σε μέρη himself're εργασίας ή axnumx εξετάσεις για την πορεία που όμως μόλις axnumx γενική γερμανική olmucak

    γκουρού
    συμμέτοχος

    η σύζυγός μου τελείωσε τη δεύτερη εβδομάδα στο ισπανικό κέντρο ξένων γλωσσών και έμεινε πολύ ικανοποιημένη. έτσι αν υπάρχουν εκείνοι που θέλουν να πάνε μπορώ να συστήσω bakırköy.

    netalman από
    συμμέτοχος

    Ο ΑΣΙΑΝ ΧΑΝΙΜ ΘΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ Η ΓΝΩΣΗ!

    γκουρού
    συμμέτοχος

    που δεν καταλαβαίνουν; κωμωδία ή είστε πραγματικά γεμάτος κωμωδία

    netalman από
    συμμέτοχος

    :) :) :)

    γκουρού
    συμμέτοχος

    νομίζετε ότι ξέρετε κάτι τώρα; Δεν έχω τη δύναμη να δουλεύω, αλλά ασχολούμαι με σας.
    Μόνο αυτό είσαι. Λες βλακείες. Δόξα τω Θεώ το όνομά μου δεν είναι Asiye γιατί αν χρησιμοποιούσατε το όνομά μου εδώ θα μπορούσα να γράψω χειρότερα πράγματα!

Εμφάνιση 6 απαντήσεων - 1 έως 6 (6 συνολικά)
  • Για να απαντήσετε σε αυτό το θέμα Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι.