γερμανική συνομιλία site

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΑΤΕ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ALMANCAX. ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΨΑΧΝΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ.
    Tutay
    συμμέτοχος

    είτε μπήκα, αλλά κανείς δεν μου μιλάει :-
     
    Υποθέτω ότι είπαν τι μιλάει · ο Ντάμα ήταν αστείο να συνομιλεί σε μια γλώσσα που οι άνθρωποι δεν ξέρουν ... Πέθανα με γέλιο ;D ;D

    yazyagmuruxnumx
    συμμέτοχος

    Έτσι, με πολλά τουρκικά, θα φτάσετε και στο επίπεδό τους. Με την πάροδο του χρόνου, θα μάθουμε μιλώντας ή γράφοντας.

    Tutay
    συμμέτοχος

     
      Έχετε δίκιο, αλλά μιλούν τόσο πολύ που εγκαταλείπω την ελπίδα μου τώρα! Αυτές οι γερμανικές μαθησιακές συνεδρίες θα διαρκέσουν μερικούς μήνες. :-
      αρκετά, θέλω να μιλήσω τώρα ;D

    seytanxnumx
    συμμέτοχος

     
      Έχετε δίκιο, αλλά μιλούν τόσο πολύ που εγκαταλείπω την ελπίδα μου τώρα! Αυτές οι γερμανικές μαθησιακές συνεδρίες θα διαρκέσουν μερικούς μήνες. :-
      αρκετά, θέλω να μιλήσω τώρα ;D

    Ναι, θέλω να μιλήσω και έτσι, σαν να παλεύεις έτσι
    Θέλω να αφαιρέσω όλο το άγχος μου τώρα
    boleeeeeeeeeeeeee
    ich bin διάβολος
    boööööööööö
    666
    felan  ;D
    τότε ich bin ein türke
    Ορκίζομαι αν γνωρίζαμε για το θέμα, πάντα έχω στην καρδιά μου να πω πολλά. :)

    yazyagmuruxnumx
    συμμέτοχος

    Καλή τύχη, ελπίζω να γίνει αδερφέ, μην ανησυχείς.

    Tutay
    συμμέτοχος

    ο διάβολος du bist sehr komisch. ;D ;D

    αχ…
      Έτσι θα μάθω γερμανικά, θα κουβεντιάσω για 2 μέρες σαν να έκανα υποτροπή στο έθνος ..
    Αφήστε τους ανθρώπους να δουν πώς να συνομιλήσουν ;D ;D

    yazyagmuruxnumx
    συμμέτοχος

    Τουρκάν Μοιάζεις με αποφασιστική κοπέλα, είμαι σίγουρος ότι θα το κάνεις.

    aybastili ekrem
    συμμέτοχος

    Νομίζω ότι μπορούμε να λύσουμε αυτήν τη γλώσσα με την άδεια του Αλλάχ. Εάν μπορούμε να δώσουμε στον εαυτό μας λίγο περισσότερο σε αυτόν τον ιστότοπο και να προσθέσουμε κάτι από εμάς σε αυτόν τον ιστότοπο, γιατί να μην μιλήσουμε σαν αυτούς. Τι μας λείπει;

    Nazira
    συμμέτοχος

    :)

    Tutay
    συμμέτοχος

    ya ich möchte bisey sagen: Όλοι σε αυτόν τον σύνδεσμο μιλούν διαφορετικά γερμανικά ..
      Οι περισσότεροι είναι από την Ελβετία; Το ξέρω ήδη με μισή καρδιά.. ;D

      Αποφάσισα ότι αυτό το μέρος δεν είναι για μένα ;D ;D

    aybastili ekrem
    συμμέτοχος

    turkan Δεν ξέρω ποια θέματα έχουν μπερδέψει το μυαλό σας. Νομίζω ότι αυτό που γράψαμε εδώ, ακολουθούν οι διαχειριστές ιστότοπων. Εάν υπάρχει κάποιο λάθος, αυτοί που γνωρίζουν το διορθώνουν ήδη.
    ???

    Tutay
    συμμέτοχος

    Τι έκανες λάθος ..
    Ξέρετε, ο Yazyaguru έδωσε έναν σύνδεσμο στην αρχή αυτού του θέματος;
    Μιλώ για αυτόν, δεν σχετίζεται με τον ιστότοπο!
                                            εντάξει πρόβλημα, εντάξει.  ;)

    aybastili ekrem
    συμμέτοχος

    entschuldigung Sie bitte! :-[

    Tutay
    συμμέτοχος

    Das ist Egal! ;)

    yazyagmuruxnumx
    συμμέτοχος

    Το Turkan έχει δίκιο, αλλά η Ελβετία χρησιμοποιεί μια γλώσσα που προέρχεται από γερμανικά σατέν, οπότε όλοι μιλούν γερμανικά, απλά προσπαθούν να μιλήσουν γερμανικά μαζί τους θα σας απαντήσουν γερμανικά εντάξει επίσης χτυπήσατε δύο πουλιά με ένα κακό σχέδιο, μια μέρα θα δείτε ο δρόμος σας προς την αιχμηρή άφθονη και εξοικειωθείτε εξ αποστάσεως με αυτή τη γλώσσα ο αδερφός μου είναι άτομο. δύο γλώσσες σημαίνουν μια εντελώς διαφορετική ύπαρξη  ;D

Εμφάνιση 15 απαντήσεων - 1 έως 15 (46 συνολικά)
  • Για να απαντήσετε σε αυτό το θέμα Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι.