Πιστεύετε ότι πρόκειται για εισερχόμενη θεώρηση ή κόκκινο;

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΑΤΕ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ALMANCAX. ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΨΑΧΝΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ.
    SB-8587
    συμμέτοχος

    Σας έχουν απορρίψει ποτέ στο πακέτο έτσι; Πιστεύετε ότι αυτό είναι Passport ή μπορεί να είναι κόκκινο;

    antalyaxnumx
    συμμέτοχος

    Πότε έκανες αίτηση;

    SB-8587
    συμμέτοχος

    23 Ιανουαρίου, αλλά Via Surety. Κάποιος από την οικογένειά μου, λοιπόν, μου έδωσε εγγύηση και ξέρω ότι έρχεται γρήγορα όταν μου το εγγυηθώ.

    antalyaxnumx
    συμμέτοχος

    Νομίζω ότι η βίζα σας έχει εκδοθεί... 😉 μερικές φορές μπορεί να εκδοθεί γρήγορα... Ξέρω ότι την πήρα σε 3 εβδομάδες 😊 Ελπίζω να έχετε την καλύτερη τύχη... περιμένουμε τα καλά σας νέα

    SB-8587
    συμμέτοχος

    Ins. Είναι βίζα. Είθε ο Αλλάχ να δώσει σε όλους αυτή την ευτυχία.

    σε αναμονή
    συμμέτοχος

    Όταν αυτό είναι ήδη φυσιολογικό, θα δείτε αν η βίζα μου απορρίπτεται, ινσαλάχ είναι βίζα.

    1963
    συμμέτοχος

    Δεν νομίζω ότι η βίζα θα εκδοθεί σε τόσο σύντομο χρονικό διάστημα είτε λείπουν έγγραφα είτε η απόρριψη δεν έχει περάσει μια εβδομάδα από την αίτησή σας είτε λείπουν έγγραφα είτε απορρίπτονται, είναι κοντά στο να λείπουν έγγραφα, αλλά ελπίζουμε ότι δεν έχει εκδοθεί βίζα

    antalyaxnumx
    συμμέτοχος

    Ins. Είναι βίζα. Είθε ο Αλλάχ να δώσει σε όλους αυτή την ευτυχία.

    Συγγνώμη... είμαι ήδη στα τέλη Φεβρουαρίου με το μυαλό μου... συγγνώμη... θα πετάξω, τουλάχιστον είναι ένα έγγραφο που λείπει και όχι μια απόρριψη... 😔 συγγνώμη και πάλι

    SB-8587
    συμμέτοχος

    Δεν νομίζω ότι η βίζα θα εκδοθεί σε τόσο σύντομο χρονικό διάστημα, είτε λείπουν έγγραφα είτε η απόρριψη δεν έχει περάσει μια εβδομάδα από την αίτησή σου πάντως, χρειάζονται 2 εβδομάδες για να φτάσουν τα έγγραφα στο γραφείο αλλοδαπών, οπότε είναι πιθανώς κοντά στην περίπτωση απώλειας εγγράφων ή απόρριψης, αλλά inshallah η βίζα είναι βίζα, είστε πραγματικά τυχεροί αν δεν εκδοθεί βίζα για 5 ημέρες

    Τι εβδομάδα που δεν ήταν. Φίλε μου, σου είπα να το πεις.
    Πρώτη αίτηση της συζύγου μου: 31 Οκτωβρίου 2014
    Άφιξη Εγγράφων στην Αστυνομία Εξωτερικών: 24 Δεκεμβρίου 2014
    Call Me To Foreign Police: 17 Ιανουαρίου 2015
    Δεν δίνω τα έγγραφα+ Εγγύηση: 23 Ιανουαρίου 2015
    Χθες τηλεφώνησα στην αστυνομία του Yapancilae, όλα τα έγγραφά σας στάλθηκαν μέσω EMAIL, τώρα ήρθε η ώρα να περιμένετε, είπε. γυναίκα 23
    Πέρασαν ακριβώς 8 μέρες σήμερα.
    Παρεμπιπτόντως, ρίξτε μια ματιά στο site, υπάρχουν άτομα που πήραν βίζα σε 3 μέρες. Τέτοια πράγματα διαφέρουν από πόλη σε πόλη. Χαα, δεν κοιτάω αν έχω βίζα ή όχι, καλή τύχη

    YASABIRSELAMET
    συμμέτοχος

    Τι εβδομάδα που δεν ήταν. Φίλε μου, σου είπα να το πεις.
    Πρώτη αίτηση της συζύγου μου: 31 Οκτωβρίου 2014
    Άφιξη Εγγράφων στην Αστυνομία Εξωτερικών: 24 Δεκεμβρίου 2014
    Call Me To Foreign Police: 17 Ιανουαρίου 2015
    Δεν δίνω τα έγγραφα+ Εγγύηση: 23 Ιανουαρίου 2015
    Χθες τηλεφώνησα στην αστυνομία του Yapancilae, όλα τα έγγραφά σας στάλθηκαν μέσω EMAIL, τώρα ήρθε η ώρα να περιμένετε, είπε. γυναίκα 23
    Πέρασαν ακριβώς 8 μέρες σήμερα.
    Παρεμπιπτόντως, ρίξτε μια ματιά στο site, υπάρχουν άτομα που πήραν βίζα σε 3 μέρες. Τέτοια πράγματα διαφέρουν από πόλη σε πόλη. Χαα, δεν κοιτάω αν έχω βίζα ή όχι, καλή τύχη

    η θεώρηση είναι βίζα έλα καλή τύχη

    SB-8587
    συμμέτοχος

    Κάλεσα για να το πάρει η γυναίκα μου από το υποκατάστημά της. Η γυναίκα είπε όχι, έχει μέσα Passaport, είπε ότι μπορεί να παραδοθεί στο σπίτι.Θα το παραλάβουμε στις 16 η ώρα. Θα σας ενημερώσω

    3545
    συμμέτοχος

    Γεια σας, ο φίλος μου και η γυναίκα μου έμαθαν σήμερα ότι τα έγγραφά μας έχουν φτάσει στην Τουρκία, αλλά δεν ξέρω πώς μπορούμε να ελέγξουμε το φορτίο. Βοήθεια παρακαλώ !!

    Άκμαν
    συμμέτοχος

    Γεια σας, ο φίλος μου και η γυναίκα μου έμαθαν σήμερα ότι τα έγγραφά μας έχουν φτάσει στην Τουρκία, αλλά δεν ξέρω πώς μπορούμε να ελέγξουμε το φορτίο. Βοήθεια παρακαλώ !!

    Πρέπει να σου δώσουν χαρτί από την UPS, μπορείς να παρακολουθείς το φορτίο από αυτό.

    SB-8587
    συμμέτοχος

    Η βίζα Veee έφτασε τώρα στο χέρι της γυναίκας μου
    Ο Θεός να το δώσει σε όλους

    munih
    συμμέτοχος

    Έκανα αίτηση και από το προξενείο του Ισμίρ.Αν έχεις παραδώσει το διαβατήριό σου μπορείς απλά να καλέσεις το εγχώριο φορτίο και να μάθεις αν παραδίδεται στον κούριερ ή όχι.Το προξενείο του Ισμίρ δεν λειτουργεί με UPS.

    1963
    συμμέτοχος

    δίνετε ελλιπείς πληροφορίες ενώ γράφετε και είστε θυμωμένοι με τις πληροφορίες που δίνονται σύμφωνα με τις πληροφορίες που έχετε δώσει, η ημερομηνία που δώσατε είναι η 23η Ιανουαρίου, αυτή δεν είναι στην πραγματικότητα η ημερομηνία αίτησης για βίζα, αλλά την έγραψες έτσι και απαντήσαμε σύμφωνα με αυτήν την κατάσταση.Λες ότι διάβασες ότι εκδόθηκε, είναι αλήθεια, αλλά αυτό είναι ίσως ένα στα χίλια, το ξέρεις, αλλά δεν ξέρεις για τη διαδικασία της θεώρησης ακόμη. Η διαδικασία της θεώρησης δεν ξεκίνα μετά την έγκριση του γραφείου αλλοδαπών, ξεκινάει από το ραντεβού στο προξενείο.Υπάρχει ένα άλλο θέμα, ο κόσμος απλά προσπαθεί να σε βοηθήσει, δεν ωφελείται από αυτό, απλά προσπαθούν να σε βοηθήσουν, δεν κάνεις πρέπει να ενεργείς αλαζονικά για κάτι που δεν ξέρεις.

Εμφάνιση 15 απαντήσεων - 1 έως 15 (17 συνολικά)
  • Για να απαντήσετε σε αυτό το θέμα Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι.