Η δωρεάν εκστρατεία για το γερμανικό εκπαιδευτικό πακέτο τελειώνει

> Φόρουμ > Νέα και Ανακοινώσεις για τα προϊόντα και τις υπηρεσίες της Almancax > Η δωρεάν εκστρατεία για το γερμανικό εκπαιδευτικό πακέτο τελειώνει

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΑΤΕ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ALMANCAX. ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΨΑΧΝΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ.
    MuhaяяeM
    συμμέτοχος

    Αγαπητά μέλη και επισκέπτες, οι δωρεάν εκστρατείες παράδοσης προϊόντων, τις οποίες διεξάγουμε για περίπου 2 χρόνια, έληξαν.
    Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε όλους όσους έδειξαν ενδιαφέρον για τα προϊόντα μας

    Το γερμανικό εκπαιδευτικό σετ μας, το οποίο αποτελείται από ένα γερμανικό DVD εκπαίδευσης χωρητικότητας 7 CD και 23 γερμανικών Word Cards (600 λέξεις και 60 μοτίβα ομιλίας), προσφέρεται προς πώληση πολύ κάτω από την τιμή της αγοράς και τα μέλη και οι επισκέπτες μας θα μπορούν να να έχουμε το σετ μας πληρώνοντας πολύ κάτω από την αγοραία αξία. Προς το παρόν, μόνο η επιλογή πληρωμής στην πόρτα είναι διαθέσιμη και τα εναλλακτικά συστήματα πληρωμών θα ενεργοποιηθούν πολύ σύντομα.

    Τα νέα προϊόντα μας βρίσκονται υπό προετοιμασία, και θα είμαστε σύντομα μαζί σας με υπέροχες καμπάνιες και προϊόντα.

    ειλικρινά

    3,14
    συμμέτοχος

    –> Όταν λέτε εναλλακτική πληρωμή πολύ σύντομα, πόσο σύντομα, κύριε Μουχαρέμ; :) Είμαι πολύ περίεργος για τα νέα DVD. Τα προηγούμενα τα έδωσα ήδη στη θεία μου. Είμαι θύμα;;; ;D

    –> Νομίζω ότι πρέπει να κάνω συνήθεια να σκέφτομαι μερικές φορές πριν στείλω ένα μήνυμα. :-Χ

    cemalettin
    συμμέτοχος

    Χαιρετισμούς κ. Muharrem, θα το εκτιμούσα αν μπορούσατε να επικοινωνήσετε μαζί μου, αυτή είναι η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου μου.  cemalettin_karabas@hotmail.com 

Εμφάνιση 2 απαντήσεων - 1 έως 2 (2 συνολικά)
  • Για να απαντήσετε σε αυτό το θέμα Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι.