ΦΙΛΟΙ!… ΑΦΗΣΤΕ ΜΕ ΜΙΑ ΒΑΘΙΑ ΑΝΑΣΑ!… Η ΒΙΖΑ ΜΟΥ ΕΦΤΑΣΕ!…

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΑΤΕ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ALMANCAX. ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΨΑΧΝΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ.
    νταρουδακι
    συμμέτοχος

    Γενικά έχω παρευρεθεί ως θεατής γιατί ήμουν πολύ απαισιόδοξος μέχρι τώρα... Με βοήθησες πολύ πάντως... Ειδικά για τις εξετάσεις Α1... πέρασα με ευκολία, χάρη σε σένα... μπορώ να βοηθήσω όποιον χρειάζεται βοήθεια στον χρόνο μου... Τώρα θα ήθελα να σας ευχαριστήσω όλους χωρίς κανένα δισταγμό... Κανείς δεν πρέπει να αποθαρρύνεται... Υπάρχει μόνο αναμονή, Υπάρχει λαχτάρα, υπάρχει απογοήτευση, υπάρχει μια δοκιμασία υπομονής... Εν ολίγοις, όλα είναι πραγματικά εκεί... Τόσα πολλά έχουν συσσωρευτεί σε αυτόν τον έναν χρόνο... Προετοιμασία για το γάμο όλο το χρόνο, εν τω μεταξύ δουλεύεις στη δουλειά σου, άγχος και νεύρα, πώς να το εξηγήσω. .. Ξέρω ότι καταλαβαίνεις... Τι λέω... Στους φίλους αρέσει... Χαλάρωσε... Κάνε ό,τι θέλεις, τίποτα παραπάνω... Δώσε προτεραιότητα στον μισθό του συζύγου σου και στο σπίτι που είναι από πάνω το... Δώστε τις εξετάσεις σας, τα υπόλοιπα είναι απλά ένα διαβατήριο και μια σφραγίδα με μια φωτογραφία που λέει VISUM κολλημένο στο διαβατήριο... Θα πείτε ότι μόνο αυτό μου λείπει... Ακόμα περιμένω το δικό μου σύζυγος... Μου λείπει τόσο πολύ... Δεν μπορώ να σου το εξηγήσω... Ο γάμος τον Αύγουστο, μετά ο μήνας του μέλιτος για να εκτονωθεί όλο αυτό το άγχος, και μετά το ταξίδι... Στο μοναδικό άτομο για το οποίο τίποτα μπορεί να γίνει για μένα... Γυναίκα μου... Να τελειώσει η λαχτάρα όλων... Ευχαριστώ και πάλι σε όλους... ΒΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ! ΤΩΡΑΙΙΙΙΙΙΙ!:::::: ΕΛΑ ΑΝΤΕ!!!!!!! halayy:) halayy:) halayy:) hiihi:) hiihi:) hiihi:) yuppie:) yuppi:) clap:) clap:) clap:) dance:) dance:) dance:)

    blue_mavis
    συμμέτοχος

    καλέ μου φίλε διάβασα τι έγραψες, έγραψες πολύ καλά, ελπίζω η επόμενη ζωή σου να είναι απαλλαγμένη από άγχος, με αγάπη και ευτυχία

    Ο Θεός να σε έχει καλά και να σε βοηθάει :)

    χαμόγελο35
    συμμέτοχος

    Βιώνω όλα αυτά που είπες φίλε μου, είμαι από αυτούς που έκαναν αίτηση τον Απρίλιο, όπως εσύ, ακόμα περιμένω 8 Απριλίου, δεν υπάρχουν ίντριγκες, δεν υπάρχουν έγγραφα, όλα είναι διαθέσιμα.. Καλή μου επιτυχία φίλε χαίρομαι πολύ για σένα ελπίζω να σου βγει καλό ανέφερες μισθό και σπίτι πόσο ήταν ο μισθός σου;

    αποστρέφεται
    συμμέτοχος

    Έλα, ξεκάθαρα, φίλε μου, κεχρί, στους φίλους σου που περιμένουν βίζα.

Εμφάνιση 3 απαντήσεων - 1 έως 3 (3 συνολικά)
  • Για να απαντήσετε σε αυτό το θέμα Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι.