almancax

> Φόρουμ > Cafe almancax > almancax

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΑΤΕ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ALMANCAX. ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΨΑΧΝΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ.
    SMC-403
    συμμέτοχος

    Οι φίλοι, που άφησαν τη δοκιμασία πίσω, δεν μπαίνουν στο φόρουμ ή εισέρχονται σε ένα φαύλο κύκλο για μικρό χρονικό διάστημα, ο λόγος είναι άγνωστος, αλλά το φόρουμ σίγουρα έχει σιωπήσει.

    άπειρο0604
    συμμέτοχος

    Είναι καλοκαιρινές διακοπές, γι' αυτό…..

    SMC-403
    συμμέτοχος

    Νομίζω ότι θα κάνει το φινάλε της σεζόν όπως άλλες σειρές με αυτόν τον ρυθμό. :D

    νύχτα2
    συμμέτοχος

    SLM Ελπίζω να είναι όλοι καλά. Λοιπόν, είμαι εδώ. :D

    SMC-403
    συμμέτοχος

    SLM Ελπίζω να είναι όλοι καλά. Λοιπόν, είμαι εδώ. :D????

    έχεις ήδη εθιστεί σε αυτό το μέρος

    νύχτα2
    συμμέτοχος

    SLM Ελπίζω να είναι όλοι καλά. Λοιπόν, είμαι εδώ. :D????

    έχεις ήδη εθιστεί σε αυτό το μέρος

    λοιπόν ναι  ;D ;D ;D ;D ;D

    νύχτα2
    συμμέτοχος

    Χαιρετίσματα στα γερμανικά, πού είναι ο κόσμος, εξαφανίστηκες…..

    SMC-403
    συμμέτοχος

    Πού είναι οι άνθρωποι, είναι μια καλή ερώτηση είτε απολαμβάνουν τις διακοπές τους στη θάλασσα είτε τρέχουν για το μεροκάματο στη δουλειά, χμμμ, υποθέτω ότι υπάρχουν και άνθρωποι που κοιμούνται :D

    νύχτα2
    συμμέτοχος

    Πού είναι οι άνθρωποι, είναι μια καλή ερώτηση είτε απολαμβάνουν τις διακοπές τους στη θάλασσα είτε τρέχουν για το μεροκάματο στη δουλειά, χμμμ, υποθέτω ότι υπάρχουν και άνθρωποι που κοιμούνται :D

    Έχεις δίκιο, sms 403, δεν πήγα στην Τουρκία, νομίζω ότι όλοι είναι έτσι χεχε  ;D Φυσικά, ο χρόνος των διακοπών δεν θα είναι εδώ, notlerya hehe  ;D

    3,14
    συμμέτοχος

    Ναι φίλοι, καλοκαίρι είναι, όλοι κάπου είναι... Ούτε εγώ μπορώ να μπαίνω συνέχεια... ;D

    Ίδας
    συμμέτοχος

    Λοιπόν, τελικά, έχετε πιο σημαντικά πράγματα να κάνετε 3,14 αδελφός ή αδελφός τιμής  ;) ;D ;D

    νύχτα2
    συμμέτοχος

    Όπως φαίνεται, δεν θα πας κι εσύ, είσαι εδώ για διακοπές ;)

    νύχτα2
    συμμέτοχος

    καλώς ήλθατε στο δελτίο καιρού Amancax

    Σύμφωνα με τα δεδομένα που λάβαμε σήμερα το πρωί, οι σημερινοί κάτοικοι του almacax είναι ευχαριστημένοι. σας περιμένει μετά τους ψυχρούς ανέμους, ζεστά χιουμοριστικά δροσερά λεπτά μαζί σας στα γερμανικά.
    ;) :D

    SMC-403
    συμμέτοχος

    καλώς ήλθατε στο δελτίο καιρού Amancax

    Σύμφωνα με τα δεδομένα που λάβαμε σήμερα το πρωί, οι σημερινοί κάτοικοι του almacax είναι ευχαριστημένοι. σας περιμένει μετά τους ψυχρούς ανέμους, ζεστά χιουμοριστικά δροσερά λεπτά μαζί σας στα γερμανικά.
    ;) :D

    Αυτά τα αστεία προέρχονται από τη Γερμανία ή είναι από την Τουρκία; :D

    νύχτα2
    συμμέτοχος

    καλώς ήλθατε στο δελτίο καιρού Amancax

    Σύμφωνα με τα δεδομένα που λάβαμε σήμερα το πρωί, οι σημερινοί κάτοικοι του almacax είναι ευχαριστημένοι. σας περιμένει μετά τους ψυχρούς ανέμους, ζεστά χιουμοριστικά δροσερά λεπτά μαζί σας στα γερμανικά.
    ;) :D

    Αυτά τα αστεία προέρχονται από τη Γερμανία ή από την Τουρκία; :D

    Μεταδίδουμε μαζί sms :D

    SMC-403
    συμμέτοχος

    καλώς ήλθατε στο δελτίο καιρού Amancax

    Σύμφωνα με τα δεδομένα που λάβαμε σήμερα το πρωί, οι σημερινοί κάτοικοι του almacax είναι ευχαριστημένοι. σας περιμένει μετά τους ψυχρούς ανέμους, ζεστά χιουμοριστικά δροσερά λεπτά μαζί σας στα γερμανικά.
    ;) :D

    Αυτά τα αστεία προέρχονται από τη Γερμανία ή από την Τουρκία; :D

    Μεταδίδουμε μαζί sms :D

    Θα είναι καιρός, κοίτα, δεν θέλω καμία διάκριση εδώ. :D

Εμφάνιση 15 απαντήσεων - 1 έως 15 (32 συνολικά)
  • Για να απαντήσετε σε αυτό το θέμα Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι.