www.almancax.com Ομάδα

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΑΤΕ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ALMANCAX. ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΨΑΧΝΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ.
    συντάκτης
    επισκέπτης
    WEBMASTER & ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
    Μουχαρέμ ΕΦΕ
    ΓΕΡΜΑΝΙΚΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΣ
    Μουχαρέμ ΕΦΕ
    Elif gorgulu

    acelyaxnumx
    συμμέτοχος

    Σας ευχαριστώ όλους, πραγματικά δεν βρίσκω λόγια να πω, δεν είπαν μάταια ότι θα ήμουν σκλάβος για 40 χρόνια σε όποιον μου μάθαινε ένα γράμμα. μπορεί να μην είμαστε σκλάβοι σας, αλλά να είστε βέβαιοι, οι προσευχές μας θα σας χαρίζουν ό,τι επιθυμείτε, με πολλή αγάπη.

    η kelebekgib
    συμμέτοχος

    Θα ήθελα να ευχαριστήσω την ομάδα για όλη αυτή την προσπάθεια. Είναι όλοι πολύ εξυπηρετικοί και ειλικρινείς. Είστε καλά!

    θαύμα σας
    συμμέτοχος

    ψάχνω για μια όμορφη τοποθεσία, βρήκα :)

    andic
    συμμέτοχος

    Ευχαριστώ όλους όσους συνέβαλαν. Είσαι σούπερ….

    evo
    συμμέτοχος

    Σας ευχαριστώ όλους, αυτός ο ιστότοπος θα είναι πολύ χρήσιμος για μένα.

    η masilh
    συμμέτοχος

    …η νέα έκδοση του ιστότοπου είναι πολύ ωραία. Μπράβο σε όλους.

    acelyaxnumx
    συμμέτοχος

    Με εκτίμηση για αυτήν την χάντρα του κακού ματιού στα γερμανικά…..

    Eurovision
    συμμέτοχος

    Σας εύχομαι συνεχή επιτυχία

    MuhaяяeM
    συμμέτοχος

    Σας ευχαριστούμε όλους :)

    βαθύς
    συμμέτοχος

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΠΟΥ ΣΥΝΤΕΛΕΣΑΝ…

    η Lehrer
    συμμέτοχος

    ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΠΙΤΥΧΗΜΕΝΟΣ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΟΣ... ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ που ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΛΟΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ SITE...

    αστιταριστής
    συμμέτοχος

    γεια Είμαι νέο μέλος. Σπουδάζω στο γυμνάσιο της Ανατολίας και παρόλο που έχω δει γερμανικά για το 3ο έτος, δεν μπορεί να ειπωθεί ότι έμαθα πολλά και δεν μπορούσα: Βρήκα αυτόν τον ιστότοπο ενώ έψαχνα μια καλή πηγή στο διαδίκτυο αύριο. Ευχαριστώ πολύ :) Ακόμη και η εύρεση γερμανικών στο διαδίκτυο ήταν πρόβλημα για μένα :)

    Σμύρνη
    συμμέτοχος

      Ποιος πιστεύετε ότι ο λόγος που δεν μαθαίνετε γερμανικά είναι η επαναστατική σας κιθάρα; ;) Είμαι σίγουρος ότι μπορείτε να βρείτε αυτό που ψάχνετε εδώ, καλώς ήλθατε

    αστιταριστής
    συμμέτοχος

    hb :) ευχαριστώ :) ναι ίσως να περνάω λίγο περισσότερο χρόνο στην κιθάρα μου :P Η εξέταση ήταν σήμερα. Ήταν μέτριο: Δούλεψα σκληρά από εδώ... Λοιπόν, όταν προσπαθείς να μάθεις τα πάντα σε μια μέρα, αυτό είναι το μόνο που υπάρχει. :)

    Mcscream
    συμμέτοχος

    http://WwW.aLmAncAx.CoM Ατελείωτες Ευχαριστώ στην ομάδα σας για την προσπάθειά σας Φίλοι Έχω παρακολουθήσει τον ιστότοπό σας για μικρό χρονικό διάστημα Έκανα τη συνδρομή μου Χθες το βράδυ Είμαι πραγματικά χαρούμενος που είμαι μαζί σας Κάνετε μια πολύ χρήσιμη και πολύ χρήσιμη δουλειά Σας εύχομαι επιτυχία, Arkadşlar ;) καλή τύχη…

Εμφάνιση 15 απαντήσεων - 1 έως 15 (83 συνολικά)
  • Για να απαντήσετε σε αυτό το θέμα Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι.