Απαιτούμενα έγγραφα για την τουριστική βίζα

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΑΤΕ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ALMANCAX. ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΨΑΧΝΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ.
    fuk_xnumx
    συμμέτοχος

    ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ: Τα έγγραφα πρέπει να υποβάλλονται με τη σειρά του ταχυδρομείου
    2. [ ] Τα έγγραφα πρέπει να παραδοθούν αυτοπροσώπως
    3. [ ] 2 φωτογραφίες βιομετρικού μεγέθους διαβατηρίου
    Χαρακτηριστικό της εικόνας.
    * Το τελευταίο 6 θα πρέπει να αποσύρεται σε ένα μήνα για να αντικατοπτρίζει την τελευταία εμφάνιση
    * Το 45 πρέπει να είναι X X μεγέθους NUMX mm.
    * Οι άκρες πρέπει να είναι χωρίς πλαίσιο
    * Το πρόσωπο θα πρέπει να αντανακλάται από το μέτωπο, το κεφάλι σας ανοικτό και τα μάτια σας όλα ορατά

    4. [ ] Διαβατήριο TR με ισχύ τουλάχιστον 10 μηνών, με ημερομηνία πρώτης έκδοσης όχι μεγαλύτερη των 6 ετών
    Τουλάχιστον οι σελίδες 2 πρέπει να είναι κενές για την έκδοση της θεώρησης στο διαβατήριο.

    5. [ ] Φωτοτυπία διαβατηρίου
    6. [ ] 1 Έντυπο αίτησης θεώρησης Σένγκεν
    Πλήρως ευανάγνωστο έντυπο αίτησης 1, υπογεγραμμένο από τον αιτούντα με το δικό του χειρόγραφο. Πριν υποβάλετε αίτηση για τη φόρμα, μπορείτε να λάβετε δωρεάν από την είσοδο του τμήματος θεώρησης ή από τη σελίδα του Προξενείου.

    7. [ ] Πρωτότυπο και φωτοαντίγραφο τουριστικής πρόσκλησης από τον προσκεκλημένο, όχι μεγαλύτερο των 6 μηνών
    Η πρόσκληση πρέπει να εκδοθεί σύμφωνα με το άρθρο 68 του γερμανικού νόμου περί διαμονής.
    Η πρόσκληση πρέπει να περιλαμβάνει δήλωση στην οποία να αναφέρεται ότι έχει ελεγχθεί η οικονομική κατάσταση του προσκεκλημένου.
    Δεν ισχύει για τις προσκλήσεις υποβολής συμβολαιογραφικών πράξεων στη Γερμανία, εκτός από το γραφείο αλλοδαπών.

    8. [ ] Πρωτότυπο και φωτοαντίγραφο Ταξιδιωτικής και Ασφάλισης Υγείας που ισχύει σε όλες τις χώρες Σένγκεν.
    Η ασφάλιση πρέπει να καλύπτει τις ακόλουθες υπηρεσίες:
    – Πρέπει να ισχύει για όλες τις χώρες Σένγκεν.
    – Το όριο εγγύησης πρέπει να είναι τουλάχιστον 30.000,- Ευρώ.
    – Η ασφαλιστική εταιρεία πρέπει να έχει υποκαταστήματα σε χώρες Σένγκεν και Λιχτενστάιν.
    – Πρέπει να περιλαμβάνει το κόστος της επείγουσας ιατρικής παρέμβασης, της επείγουσας ενδονοσοκομειακής περίθαλψης στο νοσοκομείο και του επαναπατρισμού στη χώρα διαμονής σε περίπτωση ασθένειας.
    – Η ασφάλιση πρέπει να καλύπτει την απαιτούμενη περίοδο θεώρησης
    – Πρέπει να υπάρχει δήλωση στο συμβόλαιο ότι η ασφάλιση καλύπτει όλες τις χώρες Σένγκεν. Δεν αρκεί να γράφεις μόνο σε ευρωπαϊκή κλίμακα.
    – Είναι σημαντικό να διασφαλιστεί ότι δεν υπάρχουν περιορισμοί έκδοσης ή ηλικίας στα συμβόλαια που συνάπτονται από αιτούντες ηλικίας άνω των 65 ετών.
    Η ασφάλιση δεν πρέπει να καθορίζει κανένα χρονικό διάστημα.

    9. [ ] Πρωτότυπο και φωτοαντίγραφο του Πλήρους Συσσωρευμένου Δείγματος Εγγραφής Πληθυσμού
    Το πρωτότυπο και η φωτοτυπία του Πλήρους Αποδεκτού Συλλογικού Δείγματος Εγγραφής του αιτούντος, του οποίου η ενότητα σκέψεων έχει συμπληρωθεί πλήρως.
    Η μητέρα, ο πατέρας, όλα τα αδέλφια, οι σύζυγοι και τα παιδιά πρέπει να συμπεριληφθούν στη γραφική εργασία.

    10. [ ] Πρωτότυπο και φωτοαντίγραφο του εγγράφου εργασίας υπογεγραμμένο από τον εξουσιοδοτημένο υπογράφοντα σε επιστολόχαρτο
    Το περιεχόμενο του εγγράφου πρέπει να αναφέρει την περίοδο εργασίας και το καθήκον στο ίδρυμα.

    11. [ ] Πρωτότυπο και φωτοαντίγραφο της άδειας από τον χώρο εργασίας κατά τη διάρκεια της περιόδου θεώρησης
    (Για τους εκπαιδευτικούς, η άδεια πρέπει να είναι από το Υπουργείο Παιδείας)

    12. [ ] Πρωτότυπο και φωτοαντίγραφο Υπογραφή Εγκυκλίου Ή Σφραγίδα της εταιρείας και υπογραφή σε φωτοτυπία
    Σε εξαιρετικές περιπτώσεις, εάν δεν είναι δυνατή η υποβολή του πρωτοτύπου της εγκυκλίου υπογραφής, η γραφική εργασία μπορεί να υποβληθεί ως φωτοτυπία.
    Σε αυτή την περίπτωση, ωστόσο, η φωτοτυπία πρέπει να φέρει τη σφραγίδα της εταιρείας και την υπογραφή του αξιωματικού υπογραφής.
    Πρέπει να υπογραφεί από τον υπογράφοντα, διαφορετικά δεν θα γίνουν αποδεκτά τα έγγραφα.

    13. [ ] Πρωτότυπο και φωτοαντίγραφο εγγραφής στο Εμπορικό Επιμελητήριο Ή Σφραγίδα και υπογραφή εταιρείας σε φωτοτυπία
    Σε εξαιρετικές περιπτώσεις, εάν δεν είναι δυνατή η υποβολή της αρχικής εγγραφής του Εμπορικού Επιμελητηρίου, η γραφική εργασία μπορεί να υποβληθεί ως φωτοτυπία.
    Σε αυτή την περίπτωση, ωστόσο, η φωτοτυπία πρέπει να φέρει τη σφραγίδα της εταιρείας και την υπογραφή του αξιωματικού υπογραφής.
    Πρέπει να υπογραφεί από τον υπογράφοντα, διαφορετικά δεν θα γίνουν αποδεκτά τα έγγραφα.

    14. [ ] Πρωτότυπο και φωτοαντίγραφο του φορολογικού πιστοποιητικού τρέχοντος έτους Ή σφραγίδα και υπογραφή της εταιρείας στη φωτοτυπία
    Σε εξαιρετικές περιπτώσεις, εάν δεν είναι δυνατή η υποβολή του αρχικού φορολογικού πιστοποιητικού, οι χαρτογραφίες μπορούν να υποβληθούν ως φωτοαντίγραφο.
    Σε αυτή την περίπτωση, ωστόσο, η φωτοτυπία πρέπει να φέρει τη σφραγίδα της εταιρείας και την υπογραφή του αξιωματικού υπογραφής.
    Πρέπει να υπογραφεί από τον υπογράφοντα, διαφορετικά δεν θα γίνουν αποδεκτά τα έγγραφα.

    15. [ ] Η φωτοτυπία σέρβις SSI πρέπει να φέρει σφραγίδα SSI
    Το Internet μπορεί να εκτυπωθεί.

    16. [ ] Φωτοαντίγραφο δήλωσης απασχόλησης SSI. Σφραγίδα της εταιρείας και υπογραφή εξουσιοδοτημένου υπογράφοντος σε φωτοτυπία
    17. [ ] Πρωτότυπο και φωτοαντίγραφο του τελευταίου εκκαθαριστικού σημειώματος
    18. [ ] Πρωτότυπο και φωτοαντίγραφο όλων των εγγράφων που δείχνουν την οικονομική και οικονομική κατάσταση
    (Έγγραφα ιδιοκτησίας σπιτιών, γης, διαμερισμάτων, συμβάσεων μίσθωσης που αποδεικνύουν το εισόδημα από μίσθωση, άδειες οχημάτων, κατανομή λογαριασμών με καταχώρηση εισόδου και εξόδου)

    19. [ ] Πρωτότυπο και φωτοαντίγραφο της πράξης ή της σύμβασης μίσθωσης του σπιτιού όπου διαμένει ο αιτών
    Αν δεν είναι σαφές εάν και Πράξη Land προσφέρει ένα σπίτι στο οικόπεδο, το σπίτι όπου η μίσθωση ή έγγραφα που αποδεικνύουν ότι δεν πρέπει να παρουσιάζονται. Για παράδειγμα: λογαριασμοί ηλεκτρικής ενέργειας, νερού ή τηλεφώνου.

    Η μίσθωση πρέπει να περιέχει το ενοίκιο.

    20. [ ] Πρωτότυπο και φωτοαντίγραφο της ταυτότητας του αιτούντος
    21. [ ] Πιστοποιητικό υγείας, εάν υπάρχει Ή πρωτότυπο και φωτοαντίγραφο της επιστολής Bağkur
    22. [ ] Τέλος επεξεργασίας βίζας, 60 ευρώ
    Ευρώ και πρέπει να γίνει πλήρης

    23. [ ] Εάν ο αιτών είναι παντρεμένος και ο/η σύζυγός του/της εργάζεται, πρέπει να υποβληθούν έγγραφα που να αποδεικνύουν το εισόδημά του.
    Μισθοδοσία προσωπικού, συνταξιοδοτικά έγγραφα κ.λπ.

    24. [ ] Εάν υπάρχουν, θα πρέπει να προσκομιστούν παλιά διαβατήρια

    Προειδοποίηση:
    Επισκεφθείτε το Προξενείο 15 λεπτά πριν από την ώρα της συνάντησής σας.
    Πριν υποβάλετε αίτηση στο γραφείο θεωρήσεων, απευθυνθείτε στην υπηρεσία UPS που βρίσκεται στην εσωτερική αυλή του τμήματος θεωρήσεων και λάβετε όλες τις πληροφορίες σχετικά με την επιστροφή του διαβατηρίου σας,
    Όταν μεταβείτε στην εφαρμογή, πάρτε το κινητό σας τηλέφωνο. Μην φέρετε μεγάλες τσάντες, υπολογιστές, αγαθά, δεν υπάρχει χώρος που μπορείτε να τους εμπιστευτείτε.
    Θα πρέπει να επισυνάψετε όλα τα γενικά έγγραφα που σας αναφέραμε εντελώς, αλλά όταν πηγαίνετε στην αίτηση, ο προξενικός υπάλληλος στο box office μπορεί να ζητήσει πρόσθετα έγγραφα λόγω ειδικών περιστάσεων.
    Το έντυπο αίτησης είναι δωρεάν από την είσοδο του τμήματος θεωρήσεων ή μπορείτε να φτάσετε στη σελίδα του προξενείου προτού υποβάλετε αίτηση. Το έντυπο πρέπει να συμπληρωθεί και να υπογραφεί πριν από το διορισμό.
    Μετά την παραλαβή της θεώρησης, ελέγξτε αμέσως την ακρίβεια των πληροφοριών σχετικά με τη θεώρηση, ιδίως την ημερομηνία ισχύος και το όνομα και το επώνυμο της θεώρησης. Εάν υπάρχουν σφάλματα, θα πρέπει να επικοινωνήσετε αμέσως με το τμήμα θεωρήσεων.

    Με εκτίμηση,
    Γερμανική Πρεσβεία / Γενική Προξενείο Υπηρεσία Πληροφόρησης και Διορισμών της Γερμανίας

    fuk_xnumx
    συμμέτοχος

    πραγματικός

    damlaözdem είναι
    συμμέτοχος

    γεια μπορείτε να με βοηθήσετε, θα ήθελα να καλέσω τη μητέρα μου στο νόμο lütfen.b στη Γερμανία ως τουρίστες οι οποίοι είναι yetmıy τουλάχιστον κάνει kendım calısmıyorum.esi μου στα κέρδη. Εάν η πρόσκληση esim tut αφεντικό olurmu Kandi i στα κέρδη έχουν χώρο εργασίας bi αποτέλεσμα olurmu aacab παρακαλώ τω μεταξύ, ederim.b TSK από τώρα βοήθησα kendım Γερμανός υπήκοος ESI m Τουρκία vatandası.esı γερμανός πολίτης μου στο αφεντικό.
    />:(” title=”>:(” class=”bbcode_smiley” />

    EL-TURCO
    συμμέτοχος

    γεια μπορείτε να με βοηθήσετε, θα ήθελα να καλέσω τη μητέρα μου στο νόμο lütfen.b στη Γερμανία ως τουρίστες οι οποίοι είναι yetmıy τουλάχιστον κάνει kendım calısmıyorum.esi μου στα κέρδη. Εάν η πρόσκληση esim tut αφεντικό olurmu Kandi i στα κέρδη έχουν χώρο εργασίας bi αποτέλεσμα olurmu aacab παρακαλώ τω μεταξύ, ederim.b TSK από τώρα βοήθησα kendım Γερμανός υπήκοος ESI m Τουρκία vatandası.esı γερμανός πολίτης μου στο αφεντικό.
    />:(” title=”>:(” class=”bbcode_smiley” /> Δεν έχει σημασία ποιος έδωσε την πρόσκληση Μια φορά κι έναν καιρό, έλαβα μια πρόσκληση από έναν Γερμανό που δεν γνώρισα ποτέ Θα πει την αλήθεια τίποτα, οι αξιωματικοί ασχολούνται με εκατοντάδες ανθρώπους όπως και εμείς .

    adaizm είναι
    συμμέτοχος

    ο οποίος δεν έχει μεγάλη σημασία όταν η πρόσκληση αφαιρεθεί από μένα. ποιος μπορεί να αντέξει οικονομικά το cikarsin.

    Για να απαλλαγεί από τη πεθερά του σαράντα θημωνιά, αυτός ο άπληστος τρελός προσπαθούσε να φέρει το επόμενο, hasbınAllah

    EL-TURCO
    συμμέτοχος

    ............

    damlaözdem είναι
    συμμέτοχος

    Ας δώσουμε προσοχή στα λόγια μας, παρακαλώ! Υπάρχουν σε-δικαίου και η μητέρα-σε-δικαίου και αν ήταν η μητέρα canım.ara μου ήδη κακό δεν θα ήταν αυτό το έργο, αλλά δεν έχουμε καμία διαφορά από τη δική μου μητέρα δύο φίλες της είναι σαν να μου. Σας ευχαριστώ για τα σχόλιά σας.

    3,14
    συμμέτοχος

    –> Ας μην χρησιμοποιούμε λέξεις και προτάσεις που θα παρεμβαίνουν στην ιδιωτική ζωή.

    adaizm είναι
    συμμέτοχος

    Ας δώσουμε προσοχή στα λόγια μας, παρακαλώ! Υπάρχουν σε-δικαίου και η μητέρα-σε-δικαίου και αν ήταν η μητέρα canım.ara μου ήδη κακό δεν θα ήταν αυτό το έργο, αλλά δεν έχουμε καμία διαφορά από τη δική μου μητέρα δύο φίλες της είναι σαν να μου. Σας ευχαριστώ για τα σχόλιά σας.

    Πλάκα έκανα, αλλά δεν κατάλαβα ότι εσύ και ο άλλος (το νεαρό αγόρι με γυαλιά στη φωτογραφία, του οποίου το ψευδώνυμο δεν θυμάμαι αυτή τη στιγμή) είστε νέοι και επιθετικοί, αδερφέ Εάν είστε τόσο καλοί όσο λένε οι Batu και Ufuk, μείνετε εκεί…….καλή τύχη..

    Η καλύτερη απάντηση που δόθηκε είναι η σιωπή που έκανα στα επόμενα δευτερόλεπτα………………………περιόδου

    esma 41
    συμμέτοχος

    Πλάκα έκανα, αλλά δεν κατάλαβα ότι εσύ και ο άλλος (το νεαρό αγόρι με γυαλιά στη φωτογραφία, του οποίου το ψευδώνυμο δεν θυμάμαι αυτή τη στιγμή) είστε νέοι και επιθετικοί, αδερφέ Εάν είστε τόσο καλοί όσο λένε οι Batu και Ufuk, μείνετε εκεί…….καλή τύχη..

    Η καλύτερη απάντηση που δόθηκε είναι η σιωπή που έκανα στα επόμενα δευτερόλεπτα………………………περιόδου

    Αγαπητέ Adaismir,

    Ελπίζω να μην είστε σιωπηλοί ενώπιον μου με την άδειά σας.

    Η αίσθηση του αστείου σου, να πω το στυλ σου ή να πω την «έκφρασή» σου...

    Για να απαλλαγεί από τη πεθερά του σαράντα θημωνιά, αυτός ο άπληστος τρελός προσπαθούσε να φέρει το επόμενο, hasbınAllah

    αυτό δεν είναι κάτι συνηθισμένο σε αυτό το φόρουμ.
    Ως εκ τούτου, μπορεί να προκύψουν παρεξηγήσεις και αυτές οι παρεξηγήσεις μπορεί να διορθωθούν με σεβασμό.

    Αλλά αυτή η δήλωσή σου…

    αλλά διεισδύσει και dιger (δεν θυμάμαι το ψευδώνυμο αυτή τη στιγμή, το νεαρό αγόρι στη φωτογραφία του gozluk) νέα και επιθετική ιατρική δεν συνειδητοποιείτε ότι δεν παίρνετε τον παραλήπτη emi ..Αν είσαι όσο λέει το batun και ο ορίζοντας, μείνε εκεί…….καλή τύχη..

    Νομίζω ότι δεν συνέβη ποτέ.
    Μερικά από τα μέλη που αποκαλείτε «επιθετικοί τύποι» έχουν καταβάλει μεγάλες προσπάθειες σε αυτό το φόρουμ.
    Ίσως η κοινή χρήση αυτών των βετεράνων να μην αρέσει στον ορίζοντα και στη δύση,
    δεν έχει νόημα. αλλά αν (Θα ήθελα να προσδιορίσω το χρυσό)
    Το ufuk ile batu δεν θα ήταν πολύ σωστό για αυτούς τους ανθρώπους να τους «υποτιμήσουν και να δηλώσουν ότι είναι επιθετικοί» σε έναν νεοφερμένο (μόνο επειδή διαφωνούν).
    Εάν κάνω λάθος με την τελευταία πρόταση, διορθώστε την.

    Ο νεαρός που ονομάζετε αυτά τα γυαλιά ονομάζεται τιμή (3,14), και όπως έγραψα παραπάνω, η εργασία είναι πολύ στο φόρουμ.
    Έχει πολλή δουλειά σε αυτό το φόρουμ στο Ufugun.
    Δεν ξέρω ποιος είναι ο Batu.

    Το νερό είναι,

    Αυτό είναι ένα φόρουμ, ο καθένας έχει κάποια προσπάθεια.
    Οριζόντια οικογενειακή επανένωση, Visa
    Προσπαθεί να βοηθήσει.
    Η τιμή έχει πολύ μεγάλη δουλειά στα γερμανικά θέματα,
    Εκτός από το θέμα, το «cafe almancax'de» έχει πολλή προσπάθεια.

    Να δώσω ένα παράδειγμα...

    Ο ορίζοντας μερικές φορές «θυμώνει» από το «στέκι» (ενημέρωση) παλαιών ζητημάτων (όπως το ονόμασε).
    Ίσως έχει δίκιο, αλλά δεν υπάρχει τέτοιος κανόνας σε αυτό το Φόρουμ.
    Οποιοσδήποτε μπορεί να «αναστήσει» ή να ενημερώσει παλιά θέματα όποτε θέλει.
    Αυτό είναι ένα θέμα μεταξύ της τιμής και του ορίζοντα, ας είναι μεταξύ τους.
    Δεν ανακατεύομαι…
    Δεν συνηθίζω να εμπλέκομαι σε «διαφωνίες» μεταξύ μελών...
    Όπως είπα, η γνώμη όλων είναι σημαντική για μένα...
    Αλλά αν το ύφος είναι ενάντια στο φόρουμ... τότε ανακατεύομαι... όπως κάνω τώρα.
    velahsl ..
    Το έχω πει πολλές φορές αλλά θα το ξαναπώ....
    Δεν έχουν όλοι την ίδια άποψη.
    Αν συνέβαινε αυτό, το Φόρουμ θα ήταν για μένα αφόρητο, βαρετό.
    Αλλά όλοι, σεβασμόπρέπει να είναι ανεκτική.
    Δεν χρειάζεται να αγαπά, απολύτως όχι.
    Όποια και αν είναι η γνώμη σας, υπερασπίστε μέχρι το τέλος.
    Αλλά δεν καταλαβαίνω, γιατί το στυλ μας γίνεται «άσχημο» και προσωπικό όταν το κάνουμε αυτό;

    Οι πληροφορίες είναι καλύτερες όταν μοιράζονται...
    αλλά με το ύφος, το επίπεδο και το σεβασμό μας
    πιο όμορφο και φωτεινό.

    Ο σεβασμός μου.

    fuk_xnumx
    συμμέτοχος

    ή esma εδώ σας λέω τα πάντα ανάμεσα σε εμάς και την τιμή ανάμεσα σε εμάς και την τιμή ανάμεσα σε εμάς και τη συζήτηση καθώς δεν μπορούμε να διαφωνήσουμε με τον αγώνα σε μια τέτοια κατάσταση θα εκτιμούσα την αξιοπρέπεια που μου αρέσει προς τιμήν των παλαιών θεμάτων δεν νομίζω ότι νομίζω ότι μόνο τα παλιά ζητήματα 3 4 ετήσια ζητήματα εξακολουθούν να είναι με τη μορφή πιο hot Δεν έχω ιδέα για κανέναν που μπορεί να βρει και να έχει πέσει σε αντίθετη κατεύθυνση με οποιονδήποτε στη φόρμα μου και δεν έχω σχολιάσει κανένα μέλος του νησιού, δεν ήξερα κανέναν από το νησί, δεν ξέρω από πού άκουσε τι είπε, αλλά νομίζω ότι δεν έλαβα μηνύματα για το νησί, αλλά όπως είπα, Δεν έχω καμία ιδέα, κανένα προσωπικό ή κανένα άλλο πρόβλημα με κανέναν

    3,14
    συμμέτοχος

    Πλάκα έκανα, αλλά δεν κατάλαβα ότι εσύ και ο άλλος (το νεαρό αγόρι με γυαλιά στη φωτογραφία, του οποίου το ψευδώνυμο δεν θυμάμαι αυτή τη στιγμή) είστε νέοι και επιθετικοί, αδερφέ Εάν είστε τόσο καλοί όσο λένε οι Batu και Ufuk, μείνετε εκεί…….καλή τύχη..

    Η καλύτερη απάντηση που δόθηκε είναι η σιωπή που έκανα στα επόμενα δευτερόλεπτα………………………περιόδου

    –> Batu και horizon σε σας "ιδιωτικά!" Υποθέτω, δεν ξέρω τι είπε... Το μόνο που μπορώ να πω είναι το εξής: το χωριό που φαίνεται δεν θέλει οδηγό.

    Σέβη………….

    3,14
    συμμέτοχος

    ή esma εδώ σας λέω τα πάντα ανάμεσα σε εμάς και την τιμή ανάμεσα σε εμάς και την τιμή ανάμεσα σε εμάς και τη συζήτηση καθώς δεν μπορούμε να διαφωνήσουμε με τον αγώνα σε μια τέτοια κατάσταση θα εκτιμούσα την αξιοπρέπεια που μου αρέσει προς τιμήν των παλαιών θεμάτων δεν νομίζω ότι νομίζω ότι μόνο τα παλιά ζητήματα 3 4 ετήσια ζητήματα εξακολουθούν να είναι με τη μορφή πιο hot Δεν έχω ιδέα για κανέναν που μπορεί να βρει και να έχει πέσει σε αντίθετη κατεύθυνση με οποιονδήποτε στη φόρμα μου και δεν έχω σχολιάσει κανένα μέλος του νησιού, δεν ήξερα κανέναν από το νησί, δεν ξέρω από πού άκουσε τι είπε, αλλά νομίζω ότι δεν έλαβα μηνύματα για το νησί, αλλά όπως είπα, Δεν έχω καμία ιδέα, κανένα προσωπικό ή κανένα άλλο πρόβλημα με κανέναν

    –> Αδερφέ, μόλις απάντησα πριν διαβάσω την ανάρτησή σου. Δεν έγραψες κατ' ιδίαν, ζητώ συγγνώμη για την προκατάληψη μου. Δεν θέλω να πω κάτι άλλο. Το να ραγίζω καρδιές είναι κάτι που δεν μου αρέσει, οπότε συγχωρέστε με αν το έκανα.

    Σεβίγκελ ..

    esma 41
    συμμέτοχος

    ή esma εδώ σας λέω τα πάντα ανάμεσα σε εμάς και την τιμή ανάμεσα σε εμάς και την τιμή ανάμεσα σε εμάς και τη συζήτηση καθώς δεν μπορούμε να διαφωνήσουμε με τον αγώνα σε μια τέτοια κατάσταση θα εκτιμούσα την αξιοπρέπεια που μου αρέσει προς τιμήν των παλαιών θεμάτων δεν νομίζω ότι νομίζω ότι μόνο τα παλιά ζητήματα 3 4 ετήσια ζητήματα εξακολουθούν να είναι με τη μορφή πιο hot Δεν έχω ιδέα για κανέναν που μπορεί να βρει και να έχει πέσει σε αντίθετη κατεύθυνση με οποιονδήποτε στη φόρμα μου και δεν έχω σχολιάσει κανένα μέλος του νησιού, δεν ήξερα κανέναν από το νησί, δεν ξέρω από πού άκουσε τι είπε, αλλά νομίζω ότι δεν έλαβα μηνύματα για το νησί, αλλά όπως είπα, Δεν έχω καμία ιδέα, κανένα προσωπικό ή κανένα άλλο πρόβλημα με κανέναν

    Αγαπητέ Ufuk,

    Είστε επίσης βετεράνος αυτού του Φόρουμ.
    Βοηθάτε και καθοδηγείτε πολλά από τα Μέλη μας.
    Θα ήθελα να σας ευχαριστήσω σε αυτήν την περίσταση.

    Πιστέψτε με, δεν έχω κανένα πρόβλημα μαζί σας
    Και δεν παρεμβαίνω σε όσους βρίσκονται μεταξύ σας και τιμής
    Όπως ανέφερα παραπάνω. Αντιμετωπίστε το μεταξύ σας... αν το έχετε κάνει.

    Δεδομένου ότι το θέμα είναι ανοιχτό, λίγο
    Θα ήθελα να "συμβουλεύσω" με την άδειά σας.

    Οι γνώσεις και η βοήθειά σας είναι ανεκτίμητες για όλους μας.
    Αλλά μερικές φορές το στυλ σας είναι πολύ «σκληρό» αν πω πώς.
    Δεν έχω κανένα πρόβλημα με τις «σκληρές» μεθόδους,
    Αντιθέτως, λατρεύω τους ανθρώπους που είναι έξω.
    Πραγματική σκέψη, όχι τι θέλουν να ακούσουν οι άνθρωποι
    Δυστυχώς, οι άνθρωποι που μπορούν να εκφράσουν ξεκάθαρα είναι πολύ λίγοι.
    Είστε ένας από αυτούς τους ανθρώπους.
    Αλλά δεν μπορούν όλοι να «ανυψώσουν» αυτό το στυλ, είναι ευαίσθητοι και παρεξηγημένοι. :)
    Πιστέψτε, ξέρω πολύ καλά τι έγραψα γιατί κάποτε
    Είχα μια «μαχητική» σφραγίδα σε αυτό το φόρουμ.

    Ο σκοπός σου, η πρόθεσή σου είναι καλή, το ξέρω καλά αλλά
    Μερικές φορές σε θέλεις πολύ σκληρά (δεν μπορούσα να βρω έναν άλλο όρο)  :D

    Όπως είπα, δεν είναι πρόβλημα για μένα αλλά... δεν είναι όλοι εγώ.  :D

    Ελπίζω να μπορούσε να εξηγήσει τι εννοώ.

    Πάλι …
    Συγχώρεσέ με αν πληγωθώ απρόθυμα σε κάποιον.

    fuk_xnumx
    συμμέτοχος

    Ναι, είναι αλήθεια, μερικές φορές λάμπω ξαφνικά, ίσως είναι η επίδραση της ψυχολογίας μου εκείνη τη στιγμή, προσπαθώ να προσέχω αυτά, από καιρό σε καιρό ακούω ανθρώπους να μιλάνε σαν να προσπαθούν να με ελέγξουν, αυτό κάνει Είμαι νευρικός, ήταν μόλις το τελευταίο βράδυ, είμαι ακόμα σε καλή κατάσταση, σχετικά με το δίπλωμα οδήγησης που άνοιξε ο Baybars, το άτομο εκεί λέει ότι είναι ηλίθιο να δουλεύεις από τον υπολογιστή, αλλά κανείς δεν το σχολιάζει εδώ για λίγο, αλλά τώρα προσπαθώ να παραμείνω ήρεμος, και αν έχω κάποιο πρόβλημα με κάποιον, μπορούμε να το λύσουμε ιδιωτικά με αυτό το άτομο είπε εκείνη τη στιγμή, αλλά τώρα δεν υπάρχει πρόβλημα ανάμεσα σε εμένα και τον Ονούρ, είναι ένα πολύ καλόκαρδο άτομο που του αρέσει να βοηθάει τον καθένα είναι ένα από τα πολύ ήρεμα μέλη, δεν έχω καμία αμφιβολία ότι έχετε καλές προθέσεις, αλλά σας ευχαριστώ για τις προειδοποιήσεις σας, σίγουρα θα τις λάβω υπόψη..

    adaizm είναι
    συμμέτοχος

    Ναι, μερικές φορές λάμπει σκληρά, ίσως το αποτέλεσμα της ψυχολογίας μου αυτή τη στιγμή προσπαθώ να δώσω προσοχή σε αυτές τις συνομιλίες από καιρό σε καιρό σαν να με επισκευάζουν, αυτό με κάνει να νιώθω ότι το παρελθόν είναι ακόμα σε φόρμα. η εργασία στον υπολογιστή είναι ηλίθια, αλλά κανείς δεν σχολιάζει εδώ σκληρά. Έβγαλα λίγο, αλλά τώρα προσπαθώ να είμαι ήρεμος και θα λύσουμε με αυτό το άτομο που είναι σε φόρμα με αυτό το άτομο που είναι ξεχωριστό και με τιμή, τι κακό Η λέξη ήταν μεταξύ μας και η οδυνηρή λέξη ήταν ένα στιγμιαίο πράγμα, αλλά δεν υπάρχει πρόβλημα μεταξύ μας και τιμής, αυτός που του αρέσει να βοηθά όλους με πολύ ευγενική καρδιά. Εκτιμώ κάποιον που βοήθησε τον Θεό, όχι στον εαυτό του. φυσικά, είστε ένα από τα πολύ ήρεμα μέλη. Δεν αμφιβάλλω ότι έχει καλές προθέσεις, αλλά σας ευχαριστώ, θα λάβω σίγουρα υπόψη τις προειδοποιήσεις σας.

    Ναι, ήμουν επίσης μαλακία. Ζητώ συγνώμη

    ΣΕ ΕΝΑ ..

    Ο Ουφούκ δεν μου είπε τίποτα
    Παρόλο που δεν τον έχουμε δει πολύ καιρό, το παιδί δεν φταίει σε τίποτα, μάλιστα, παρεξήγησα τα μηνύματα, γι' αυτό ……………… Με εκτίμηση.

Εμφάνιση 15 απαντήσεων - 1 έως 15 (30 συνολικά)
  • Για να απαντήσετε σε αυτό το θέμα Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι.