SHOCK SHOCK ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ DVD ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙ VİELEN DANK FÜR

> Φόρουμ > Αίτηση, Πρόταση, Καταγγελία και Αιτήματα > SHOCK SHOCK ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ DVD ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙ VİELEN DANK FÜR

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΑΤΕ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ALMANCAX. ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΨΑΧΝΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ.

    Ο ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ από την BEN HOLIDAY ANNESIDE GELDİM VILLAGE IN ONE SİTWNİZD career I YYARARLANIY από REVIEWS BEKLİYORUM ΠΟΛΥ ΦΑΪΔΑΝΝΑΛΝΗ Δοκίμασα το VISA CROSS QUERIES ΕΧΕΙ ΑΠΟΚΤΗΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΝΩ Δεν μπορούσα να κάνω olein ΕΠΟΜΕΝΟ ΕΔΩ, αλλά ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ πρέπει να το πάρω COOKER tşk ΠΟΛΥ έκπληξη, αλλά ΜΟΝΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Το DVD Yi δεν τρέχει γύρος Ήμουν σε ένα πρόγραμμα ο αποστολέας ΧΡΕΙΑΖΩ ΜΠΑΚΤΕΡΙΑ ΑΜΕΣΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕ ΜΕ ΚΑΡΤΕΣ ΑΚΟΜΑ ΤΕΛΕΙΑ δουλειά ΠΟΛΥΤΕΛΕΣ ΕΓΓΡΑΦΕΙΤΕ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ELİNİZE ΘΑ ΕΙΝΑΙ gitsem ΑΚΟΜΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΕΠΑΝΩ ΛΟΓΙΣ ΜΑΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΟ ΘΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΤΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΤΕ ΚΑΛΟ ΤΟ ΚΑΛΟ

    Τούρκερεφ
    συμμέτοχος

    Ναι, το παρήγγειλα για να δοκιμάσω την τύχη μου, αλλά έφτασε σήμερα, ο Θεός να σας έχει καλά, ευχαριστώ germanx... κλαπ:) κλαπ:) yuppi:) dankeschön.

    Μετά την εισαγωγή του DVD, όταν κάνετε κλικ στην προβολή αρχείων στο παράθυρο που εμφανίζεται, βρίσκεστε στο DVD. Υπάρχουν ένα φάκελο αυτόματης αναπαραγωγής, 2 αυτόματες εκτελέσεις, 1 εικονίδιο με το όνομα αρχείων στο DVD και όταν κάνετε κλικ στο πρώτο αρχείο αυτόματης εκτέλεσης κάτω από την αυτόματη αναπαραγωγή, θα ανοίξει η αρχική σελίδα του DVD. Στη συνέχεια, μπορείτε να ξεκινήσετε τα μαθήματά σας λέγοντας εισαγωγή. Παρεμπιπτόντως, είναι προφανές από κάθε άποψη ότι το DVD είναι προϊόν μεγάλης προσπάθειας.

    MuhaяяeM
    συμμέτοχος

    Κανονικά, η οθόνη καλωσορίσματος θα έρθει μόλις εισαγάγετε το DVD, φυσικά οι ρυθμίσεις του υπολογιστή σας είναι επίσης σημαντικές, εάν η δυνατότητα αυτόματης εκτέλεσης δεν είναι ενεργοποιημένη, πρέπει να εκτελέσετε χειροκίνητα το αρχείο autorun.exe στο DVD.

    Στέλνουμε νέα DVD δωρεάν σε όλους τους φίλους που έχουν προβλήματα με τα DVD τους (δεν υπάρχει χρέωση αποστολής), αν έχετε προβλήματα, παρακαλούμε contact@almancax.com Αφήστε τους να γράψουν στη διεύθυνση e-mail σας και να είστε σίγουροι ότι θα κάνουμε ό,τι μπορούμε.

Εμφάνιση 2 απαντήσεων - 1 έως 2 (2 συνολικά)
  • Για να απαντήσετε σε αυτό το θέμα Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι.