Μιλώντας Γερμανικά μέσω Skype

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΑΤΕ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ALMANCAX. ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΨΑΧΝΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ.
    τεχνητός
    συμμέτοχος

    Αν κάποιος θέλει, προσθέστε με. Τα βράδια, μπορούμε να μιλήσουμε για το θέμα που έχουμε καθορίσει (τα Deutsche welle ball themas είναι γενικά).

    Επίπεδο Β1, η ομιλία μου είναι κακή. Μιλάω με αλλοδαπούς με αυτόν τον τρόπο, αλλά σκέφτηκα ότι θα ήταν καλύτερο να μιλήσουμε με Τούρκους φίλους λόγω χρονικών διαφορών και μερικές φορές προβλημάτων skype.

    Skype: τεχνητό76

    3,14
    συμμέτοχος

    –> Η συγκατάθεση του Θεού είναι πιο σημαντική από οτιδήποτε άλλο. Θα ήθελα να σε βοηθήσω για όνομα του Θεού, αλλά δεν ξέρω πώς μπορώ να βοηθήσω γιατί ο χρόνος μου είναι πολύ περιορισμένος. Παρεμπιπτόντως, ποιο είναι το φύλο σου; Πρέπει να το μάθω πριν μπορέσω να σας προσθέσω. Γιατί προτιμώ οι γυναίκες να μιλάνε με γυναίκες και οι άντρες να μιλάνε στους άντρες. Μας συμβουλεύει ο Προφήτης μας (η ειρήνη σε αυτόν) να μην είμαστε μόνοι με το αντίθετο φύλο. (Allahümme Salli Ala Sayyidina Muhammedin ve Ala Ali Sayyidina Muhammed)

    τεχνητός
    συμμέτοχος

    Είμαι το πιο σύντομο άτομο.

    3,14
    συμμέτοχος

    –> Τότε το προσθέτω αδερφέ. :)

    3,14
    συμμέτοχος

    –> Συναντηθήκαμε με έναν φίλο στο Skype μερικές φορές. Ήταν παραγωγικό, ελπίζω να μπορούσα να βοηθήσω.

    kenkogs
    συμμέτοχος

    Είμαι στο επίπεδο kenkogs1 a2

Εμφάνιση 5 απαντήσεων - 1 έως 5 (5 συνολικά)
  • Για να απαντήσετε σε αυτό το θέμα Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι.