Σχετικά με την ταξιδιωτική ασφάλιση…

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΑΤΕ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ALMANCAX. ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΨΑΧΝΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ.
    κυνηγός
    συμμέτοχος

    Φίλοι, θα πάω στη Γερμανία την Κυριακή Πρέπει να έχω ταξιδιωτική ασφάλιση για αυτό; Επίσης, υπάρχει χρέωση σφραγίδας διαβατηρίου 15 λιρών Μπορώ να το πάρω στο αεροδρόμιο ή πρέπει να πάω στο ταμείο και να το πάρω;

    tugce_doerj είναι
    συμμέτοχος

    Μπορείτε να πάρετε τη σφραγίδα από το αεροδρόμιο, την αγόρασα από εκεί. Εάν έρχεστε με οικογενειακή επανένωση, δεν υπάρχει ανάγκη για ταξιδιωτική ασφάλιση. Εάν έρχεστε ως τουρίστας, χρειάζεστε ασφάλεια..

    κυνηγός
    συμμέτοχος

    Μπορείτε να πάρετε τη σφραγίδα από το αεροδρόμιο, την αγόρασα από εκεί. Εάν έρχεστε με οικογενειακή επανένωση, δεν υπάρχει ανάγκη για ταξιδιωτική ασφάλιση. Εάν έρχεστε ως τουρίστας, χρειάζεστε ασφάλεια..

    χμμ.. Καταλαβαίνω, ευχαριστώ.. το αεροπλάνο είναι νύχτα.. αν και το μέρος που παίρνουν γραμματόσημα είναι ανοιχτό 7/24, σωστά...;

    tugce_doerj είναι
    συμμέτοχος

    Το αγόρασα όταν ήρθα για πρώτη φορά εδώ. Το αγοράζετε ούτως ή άλλως μία φορά. Μόλις πάρετε την εγγραφή σας, δεν χρειάζεστε ξανά αυτή τη σφραγίδα. Νομίζω ότι μπήκα στο αεροπλάνο γύρω στις 1. Άρα ήταν ανοιχτό γύρω στις 12, αλλά δεν ξέρω αν θα είναι ανοιχτό τόσο αργά. Θα έπρεπε να είναι ανοιχτό.

    κυνηγός
    συμμέτοχος

    Το αγόρασα όταν ήρθα για πρώτη φορά εδώ. Το αγοράζετε ούτως ή άλλως μία φορά. Μόλις πάρετε την εγγραφή σας, δεν χρειάζεστε ξανά αυτή τη σφραγίδα. Νομίζω ότι μπήκα στο αεροπλάνο γύρω στις 1. Άρα ήταν ανοιχτό γύρω στις 12, αλλά δεν ξέρω αν θα είναι ανοιχτό τόσο αργά. Θα έπρεπε να είναι ανοιχτό.

    ΟΚ..το έλυσα...δεν άφησα τη δουλειά μου στην τύχη, την ζήτησα από την Ziraat Bank..Ευχαριστώ για τη βοήθεια φίλε μου..Ευχαριστώ..

    tugce_doerj είναι
    συμμέτοχος

    εντάξει:) καλό ταξίδι

    κυνηγός
    συμμέτοχος

    εντάξει:) καλό ταξίδι

    Ευχαριστώ.. εντάξει :)

    ScreaM18
    συμμέτοχος

    ;))))

Εμφάνιση 7 απαντήσεων - 1 έως 7 (7 συνολικά)
  • Για να απαντήσετε σε αυτό το θέμα Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι.