Ενδιαφέρεστε να μάθετε γερμανικά και να περάσετε αμέσως την εξέταση A1;

> Φόρουμ > Γενικά γερμανικά και γερμανικά μαθήματα συνδυασμού οικογένειας A1 > Ενδιαφέρεστε να μάθετε γερμανικά και να περάσετε αμέσως την εξέταση A1;

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΑΤΕ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ALMANCAX. ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΨΑΧΝΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ.
    memduh
    συμμέτοχος

    Γεια σας παιδιά, αυτό είναι το Memduh GÜNGÖR.

    Ζω στην περιοχή Beylikdüzü της Κωνσταντινούπολης. Γνώρισα την Elif Hoca πριν από 2 μήνες μέσω του Almancax. Πήρα συνεντεύξεις με πολλά μαθήματα, αλλά κανένα από αυτά δεν φαινόταν ειλικρινές. Οι επιτυχίες του ήδη εξηγούν πόσο απλή είναι η εκπαίδευση που παρέχει. Μετά από πολύωρες συζητήσεις άρχισα να παίρνω μαθήματα από την κα Ελίφ και έδωσα εξετάσεις Α23 στις 2011 Δεκεμβρίου 1. Τα αποτελέσματα ήρθαν χθες και παρόλο που πριν 2 μήνες δεν ήξερα ούτε λίγες λέξεις γερμανικά, κατάφερα να πάρω 74 μόρια σε μία μόνο εξέταση. Η δασκάλα Ελίφ δίνει ένα τόσο καλό μάθημα που είναι αξιομνημόνευτο και έχει επίσης πολύ καλούς πόρους και δεδομένα. Στο ίδιο μήκος κύματος, παρέχει μια εντελώς διδακτική εκπαίδευση, όχι μια μάθηση κατά λάθος. Η απόσταση μεταξύ του σπιτιού μου και του χώρου όπου έκανα μαθήματα είναι 2,5 - 3 ώρες και ταξίδευα με τα μέσα μαζικής μεταφοράς για 6 ώρες μετ' επιστροφής κάθε φορά. Είπα «ΘΑ ΜΑΚΡΥΣΕΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ, ΑΣ ΠΟΛΥΣΕΙ» και σίγουρα είχα δίκιο. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΔΑΣΚΑΛΑ, ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ... Όσοι ψάχνετε για μάθημα στην Κωνσταντινούπολη, μην περιπλανηθείτε μάταια, δάσκαλε Ελίφ, υπάρχει μόνο ένας παιδαγωγός σε αυτό το θέμα και δεν ξέρω κανέναν άλλο παιδαγωγό.

    ΟΔΗΓΙΕΣ ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΩ. (Ήταν η πρώτη μου εξέταση και πιστέψτε με, ήμουν πολύ ανήσυχος, δεν είχα προπονήσεις πριν. Χάρη στον δάσκαλό μου Elif, ο φόβος μου είχε φύγει και κατάφερα. Δεν ήταν μόνο δάσκαλος, αλλά και η αδερφή μας.
    ONE SHOT FULL HIT ,,,,,

    a1.jpg

    mutim2
    συμμέτοχος

    Ισχυρή διαφήμιση για τον δάσκαλο elif :)

    memduh
    συμμέτοχος

    Δεν είναι διαφήμιση αδερφέ, πίστεψε με, γεγονότα γράφονται. Εκπαιδεύτηκα προσωπικά από αυτόν. Έγινε δασκάλα μου και αδερφή μου, ο Θεός να την έχει καλά, δεν γλυτώνω τις προσευχές μου, ειδικά την ημέρα των εξετάσεων, ήταν πολλοί που είχαν κάνει μαθήματα από μεγάλα ιδρύματα και το έκαναν για τρίτη φορά. Έχουμε σχεδόν μείνει με καθηγητές σε σύγκριση με αυτούς που ισχυρίζονται ότι έχουν λάβει την καλύτερη εκπαίδευση....

    mutim2
    συμμέτοχος

    Είναι αλήθεια φίλε μου πόσο ευτυχισμένος είσαι... Εύχομαι να συναντάς πάντα όμορφους ανθρώπους σύμφωνα με την καρδιά σου..

    netalman από
    συμμέτοχος

    Γεια σας,

    Δεν μπορούσα να αντισταθώ επειδή το όνομά μου πέρασε, ήθελα να γράψω. :) Αντί για τη διαφήμισή μου, αυτοί οι ερχόμενοι φίλοι προσπαθούν να ευχαριστήσουν το almancax με αυτόν τον τρόπο επειδή προέρχονται από το almancax και - όλοι όσοι ζουν γνωρίζουν - αυτή η περίοδος είναι πραγματικά μια πολύ δύσκολη και ενοχλητική περίοδος και οι άνθρωποι μπορούν να καταλάβουν μόνο το χρώμα της εργασίας μόνο μετά τη λήψη ένα μάθημα και μια εξέταση. Απλώς προσπαθούν να βοηθήσουν ο ένας τον άλλον, μήπως πέσουν λάθος.

    Νομίζω ότι αν υπάρχει κάποιος που πρέπει να ευχαριστηθεί εδώ, είναι οι αξιωματούχοι της Germanx που ήταν μαζί μας εντελώς για χάρη του Θεού, χωρίς να ζητήσουν κανένα όφελος από κανέναν, συμπεριλαμβανομένου και εμένα. Πραγματικά δεν έκανα πολλά, απλώς έκανα το καθήκον μου. Αυτό είναι το σωστό. Αυτή είναι μια πλατφόρμα όπου όλοι, δάσκαλοι και μαθητές, μπορούν να επωφεληθούν και να βοηθήσουν ο ένας τον άλλον. Ο Θεός να ευλογεί όλους όσους συνέβαλαν. Χαιρετισμούς και Χαιρετισμούς…

    mutim2
    συμμέτοχος

    Γεια σας,

    Δεν μπορούσα να αντισταθώ επειδή το όνομά μου πέρασε, ήθελα να γράψω. :) Αντί για τη διαφήμισή μου, αυτοί οι ερχόμενοι φίλοι προσπαθούν να ευχαριστήσουν το almancax με αυτόν τον τρόπο επειδή προέρχονται από το almancax και - όλοι όσοι ζουν γνωρίζουν - αυτή η περίοδος είναι πραγματικά μια πολύ δύσκολη και ενοχλητική περίοδος και οι άνθρωποι μπορούν να καταλάβουν μόνο το χρώμα της εργασίας μόνο μετά τη λήψη ένα μάθημα και μια εξέταση. Απλώς προσπαθούν να βοηθήσουν ο ένας τον άλλον, μήπως πέσουν λάθος.

    Νομίζω ότι αν υπάρχει κάποιος που πρέπει να ευχαριστηθεί εδώ, είναι οι αξιωματούχοι της Germanx που ήταν μαζί μας εντελώς για χάρη του Θεού, χωρίς να ζητήσουν κανένα όφελος από κανέναν, συμπεριλαμβανομένου και εμένα. Πραγματικά δεν έκανα πολλά, απλώς έκανα το καθήκον μου. Αυτό είναι το σωστό. Αυτή είναι μια πλατφόρμα όπου όλοι, δάσκαλοι και μαθητές, μπορούν να επωφεληθούν και να βοηθήσουν ο ένας τον άλλον. Ο Θεός να ευλογεί όλους όσους συνέβαλαν. Χαιρετισμούς και Χαιρετισμούς…

    Χάρη σε αυτό, μάθαμε ποιοι είστε στο δάσκαλό μας Elif, σας εύχομαι επιτυχία ..

    netalman από
    συμμέτοχος

    Danke schön.  :)  Ο Θεός ευλογεί.

    fotoademxnumx
    συμμέτοχος

    Δάσκαλε Ελίφ, χαίρομαι που ήρθα σε σένα χάρη σε αυτό το site και είχα τη χαρά να το περάσω με μια κίνηση, παρόλο που δεν ξέρω κανένας Θεός να σε έχει και Γερμανικά δασκάλα Elif, την οποία έχω συστήσει σε άλλους φίλους εδώ και η οποία πέτυχε ο ίδιος στο μάθημα με μια κίνηση, τόσο οικονομικά όσο και πνευματικά.

      ημερομηνία εξέτασης 01.20.2012
        αποτέλεσμα: 83
    Με εκτίμηση στον Adam Demir

    γκουρού
    συμμέτοχος

    Πώς ολοκληρώνουμε με επιτυχία το μάθημα σε 4 εβδομάδες; Λυπούμαστε, αλλά ακόμη και στον ιστότοπό σας δεν λέει πού βρίσκεται το μάθημα. δεν είστε αξιόπιστοι. καθαρά διαφήμιση.

    netalman από
    συμμέτοχος

    ΠΑΡΕΧΕΤΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ, ΤΙΣ ΥΨΗΛΟΙ ΤΑΜΕΙΟΙ ΠΟΥ ΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΘΗΤΕΣ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ.

    ΔΙΕΥΘΥΝΣΤΕ μας για να μην γράψουμε τους ΛΟΓΟΥΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΒΡΕΧΟΝΤΑΙ ΜΟΝΟ Εμείς ΠΕΡΙΟΧΗ, ΟΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΥΡΚΙΑΣ ΔΕΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΕΙΣ είναι δικοί μας.

    ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΦΑΡΜΟΖΕΤΑΙ ΣΕ ΕΣΑΣ, ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΤΕ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΤΗΣ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑΣ ΕΙΣΤΕ ΕΔΩ - GERMANCAX

    MuhaяяeM
    συμμέτοχος

    Πώς ολοκληρώνουμε με επιτυχία το μάθημα σε 4 εβδομάδες; Λυπούμαστε, αλλά ακόμη και στον ιστότοπό σας δεν λέει πού βρίσκεται το μάθημα. δεν είστε αξιόπιστοι. καθαρά διαφήμιση.

    Είναι προφανές από τα στατιστικά στοιχεία ότι δεν υπάρχει ούτε ένας μαθητής που έχει αποτύχει στις εξετάσεις Α1 μέχρι στιγμής.

    γκουρού
    συμμέτοχος

    Αν είμαστε λογικοί, δεν μπορεί να δοθεί 100% εγγύηση επιτυχίας πουθενά στον κόσμο. Πώς γίνεται κάθε ασκούμενος να περνάει τις εξετάσεις; Δεν υπάρχει ακόμη διεύθυνση στον ιστότοπο. Λέει μεταφορά με ένα όχημα, αλλά το καθορισμένο μέρος είναι το Göztepe. αναρωτιέμαι πώς να φτάσω =)

    dielosch
    συμμέτοχος

    Πού είναι ο Διαχειριστής Muharrem; Μπορείτε να δώσετε πληροφορίες σχετικά με αυτό το μάθημα;

    MuhaяяeM
    συμμέτοχος

    Αν είμαστε λογικοί, δεν μπορεί να δοθεί 100% εγγύηση επιτυχίας πουθενά στον κόσμο. Πώς γίνεται κάθε ασκούμενος να περνάει τις εξετάσεις; Δεν υπάρχει ακόμη διεύθυνση στον ιστότοπο. Λέει μεταφορά με ένα όχημα, αλλά το καθορισμένο μέρος είναι το Göztepe. αναρωτιέμαι πώς να φτάσω =)

    Δίνεται εγγύηση επιτυχίας εκατό τοις εκατό, το ποσοστό επιτυχίας είναι προφανές. Τα σχόλια είναι προφανή.
    Εναπόκειται σε εσάς να φέρετε τη φήμη ή όχι.

    MuhaяяeM
    συμμέτοχος

    Πού είναι ο Διαχειριστής Muharrem; Μπορείτε να δώσετε πληροφορίες σχετικά με αυτό το μάθημα;

    Γεια σας dielosch, απουσιάσατε για μεγάλο χρονικό διάστημα, καλώς ήλθατε στο φόρουμ. :)
    Το γερμανικό μάθημα στην Κωνσταντινούπολη ανήκει στον δάσκαλό μας, τον Elif, έναν από τους εκπαιδευτές του almancax, και έχει πολύ υψηλό ποσοστό επιτυχίας. :)

    γκουρού
    συμμέτοχος

    Νομίζω ότι αυτός ο ιστότοπος έχει συμφωνία με την κυρία Elif, δεν καταλαβαίνω πια. Συναντήθηκα ήδη με την κυρία Elif την Παρασκευή. Ο ιστότοπός σας ήταν σε τελείως διαφορετική κατάσταση μόλις την Παρασκευή. Γιατί πρέπει να ζητήσω τη λεπτομερή διαδρομή. Η ίδια η κυρία Ustellik Elif είπε στο τηλέφωνο ότι έχω ένα γραφείο. Κάλεσα το ινστιτούτο goethe, δεν γνωρίζουν ούτε ένα τέτοιο μέρος. Δεν μιλάω λοιπόν για έρευνα που εγώ

Εμφάνιση 15 απαντήσεων - 1 έως 15 (20 συνολικά)
  • Για να απαντήσετε σε αυτό το θέμα Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι.