Μην φοβάστε να σπαταλάτε% 100 Σας βοηθούμε με την εγγύηση σας, την εξέταση A1

> Φόρουμ > Κοινή χρήση σχετικά με τις γερμανικές εξετάσεις A1, A2, B1, γερμανικά KPDS, KPSS και άλλες γερμανικές εξετάσεις > Μην φοβάστε να σπαταλάτε% 100 Σας βοηθούμε με την εγγύηση σας, την εξέταση A1

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΑΤΕ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ALMANCAX. ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΨΑΧΝΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ.
    netalman από
    συμμέτοχος

    Με την ποιότητα των Ιδιαίτερων Μαθημάτων στην Κωνσταντινούπολη, προετοιμάζουμε Μαθήματα Γερμανικών σε όλα τα επίπεδα σχολαστικά για την εξέταση Α1.
    Δεν υπάρχει λόγος να μην περάσετε τις εξετάσεις Α1.
    Δίνουμε 100% εγγύηση πρόσβασης.
    Ειδική ευκαιρία έκπτωσης για τα μέλη του Almancax.

    Τηλ: 0216 332 3067

    σασκιν64
    συμμέτοχος

    Μας στέλνει και ο Γερμανός, ο Θεός να ευλογεί τον Γερμανό

    Serpil λουλούδι
    συμμέτοχος

    Συμφωνώ απόλυτα, ευχαριστώ, μπήκα με στοιχεία germanx και κέρδισα χωρίς να πάω σε κανένα μάθημα.

    Ας ραντίσουμε καλή μου...
    Το Netalman είναι το μάθημα στο οποίο πήγα και πρότεινα αυτή τη σελίδα στον καθηγητή μου, την οποία γνώρισα χάρη σε εσάς.
    Πήρα λάθος πορεία και απέτυχα, ξέρεις.

    Αν με συστήσουν στους φίλους μου από εδώ, τον δάσκαλό μου, τον οποίο εμπιστεύομαι πολύ, χαίρομαι.

    Συμφωνώ απολύτως, το almancax είναι μια πολύ καλή σελίδα και ο Θεός να ευλογεί όλους για τη βοήθεια και τη συνεισφορά τους.

    Αλλά δεν πρέπει να ξεχνάμε ότι θα χαιρόμουν αν μπορούσα να προτείνω και να βοηθήσω ένα μάθημα με ηρεμία στους φίλους μου που δεν έχουν την υποδομή και θέλουν να κάνουν ένα μάθημα σαν εμένα...

    netalman από
    συμμέτοχος

    Φίλοι γεια,

    Το A1 Family Reunification Course δεν είναι σε καμία περίπτωση ένα κανονικό μάθημα γερμανικών. Πρέπει να προετοιμαστεί με ειδικό σύστημα. Για αυτό, αντί για ένα κανονικό μάθημα, πρέπει να συνεργαστείτε με άτομα που γνωρίζουν καλά την εξέταση και το σύστημά της, που είναι ειδικοί σε αυτό το θέμα, που έχουν καλή γνώση της γερμανικής γλώσσας και γνωρίζουν τη γερμανική κουλτούρα. Έτσι, θα προετοιμαστείτε με σιγουριά για την εξέταση αμέσως και σε σύντομο χρονικό διάστημα.

    Όπως ανέφεραν πολλοί φίλοι του, εκτός από το Goethe Institut, πολλά ιδρύματα και άτομα που διδάσκουν σε αυτό το θέμα διδάσκουν μόνο τακτικές απομνημόνευσης και τους προετοιμάζουν για τις εξετάσεις χωρίς να διδάσκουν γερμανική γραμματική. Αλλά είμαι απολύτως αντίθετος. Γιατί όταν πάει ο λαός μας στη Γερμανία, τους περιμένει μια μακρά και δύσκολη διαδικασία τουλάχιστον, ναι, τουλάχιστον. Και όπως όλοι γνωρίζουν, όσοι δεν μπορούν να καταλάβουν το 2 επί 2 δεν θα καταλάβουν καθόλου το 25 επί το 345. Οι μαθητές μου τηλεφωνούν από εκεί και λένε: «Είθε ο Αλλάχ να είναι ευχαριστημένος μαζί του δάσκαλε, χάρη στις υποδομές που έχουμε λάβει, ξεχωρίζουμε ανάμεσα στους άλλους εκπαιδευόμενους εδώ, δεν έχουμε δυσκολίες».

    Δίνω και το μάθημα προετοιμασίας Α1 σε 2 μέρη. 1ο μέρος ενότητα κατά ενότητα επεξεργασία, διδασκαλία, Γραμματική, 2ο μέρος φάση προετοιμασίας, συγκεκριμένα γράμματα, παραδείγματα φόρμας, προετοιμασία για ακρόαση, ανάγνωση, μέρος ομιλίας.

    Εκτός από τα βιβλία που συνιστώνται και διδάσκονται από τα εξουσιοδοτημένα ιδρύματα που κάνουν τις εξετάσεις στα μαθήματα, καθώς και διάφορα συμπληρωματικά υλικά που διευκολύνουν τη μάθηση, χρησιμοποιούμε ένα πολύ λεπτομερές βιβλίο γραμμένο από τον εαυτό μου, όπου ακόμη και άτομα που δυσκολεύονται να κατανοήσουν και να μελετήσουν μπορεί να περάσει τις εξετάσεις μελετώντας με αυτό το βιβλίο. Για παράδειγμα, ένας από τους μαθητές μου, το δημοτικό σχολείο του Bingöl, παράτησε την 3η τάξη και ήταν 27 ετών και κέρδισε χωρίς δυσκολία.

    Εάν παρακολουθείτε όλα τα μαθήματα τακτικά και κάνετε όλες τις εργασίες που σας δίνονται, σας εγγυώμαι ότι θα περάσετε τις εξετάσεις με μια κίνηση, με την άδεια του Αλλάχ. Επιτρέψτε μου ακόμη να δώσω ένα παράδειγμα, οι μαθητές μου παίρνουν 25 πόντους ο καθένας από τις ενότητες Schreiben (Γράμμα και Μορφή) και Sprechen (Λόγος), και παίρνουν 25 στους 24.90 από κάθε ενότητα, και όλα αυτά τεκμηριώνονται με πιστοποιητικά.

    Επιπλέον, η εξέταση είναι απλή, αλλά αν δεν πάτε στο σωστό μέρος, μπορεί να μην κερδίσετε με μία κίνηση. Έχουμε πολλούς φίλους εδώ, να σου πουν, όλοι όσοι έδωσαν εξετάσεις, ακόμα και οι καθηγητές, ρωτάνε ο ένας τον άλλον για ποια είσοδο, δηλαδή μπορεί να συναντήσεις και κάποιον που έδωσε εξετάσεις για 2ο, 3ο, 4ο. , 5η φορά.

    Τέλος, θα ήθελα να συστήσω και να σας παρακαλέσω να επισκεφτείτε την ιστοσελίδα μας όπου οι μαθητές μου μοιράζονται τις εμπειρίες και τις εμπειρίες τους σχετικά με τις Εξετάσεις Α1 και να διαβάσουν τις αναφορές.  http://www.netalmanca.com

    Σκέψου πολύ καλά και πάρε μια σωστή απόφαση για να περάσεις εύκολα τις εξετάσεις και με γερές βάσεις, με ευχαρίστηση χωρίς πονοκέφαλο. Ο Θεός να σε ευλογεί.

    netalman από
    συμμέτοχος

    Όσοι πέτυχαν την τελευταία Εξέταση Γερμανικών Goethe-Institut A1:

    Mehtap sh**** 93
    Murat Ö**** 85
    Ertan s**** 82
    ευχαριστώ sh**** 74
    Sabri Ü*** 61
    Σάνη Κ*********** 60

    Δόξα τω Θεώ πέρασαν όλοι, δεν έχουμε απώλειες, μπράβο και πάλι:) χορέψτε:) γιούπι:) οκ:) χαλέι:)

    Αχμέτ Γιλντίζ
    συμμέτοχος

    [img]https://[/img]Πήρα ιδιαίτερα μαθήματα από τον ιδιοκτήτη ενός μεγάλου ιδρύματος πριν. Όταν έδωσα τις εξετάσεις, ήμουν κυριολεκτικά στο σκοτάδι. Είδα ότι δεν έμαθα τίποτα, να κάψω τα λεφτά που έδωσα, ή να κάψω τον χαμένο μου χρόνο, τον χρόνο που πέρασα χώρια από τη γυναίκα μου. Μετά ερεύνησα πολλά μαθήματα, κάηκε το στόμα μου μια φορά. Βρήκα την Elif Hodja μέσω της έρευνάς μου έξω από τις σελίδες φόρμας στο GERMANCAX. Μετά το πρώτο μάθημα, ήμουν σίγουρος ότι ήμουν στο σωστό μέρος. Όταν έδωσα εξετάσεις, ήταν τόσο εύκολο για μένα που έλεγα ακόμη και μια παιδική εξέταση στον εαυτό μου στις εξετάσεις γιατί ήμουν σε θέση να μιλήσω και να καταλάβω τα πάντα. πιστέψτε ότι ο δάσκαλος θα δείξει τον δρόμο, ο δάσκαλος θα σας δώσει τη σωστή τακτική μάθησης, θα δουλέψετε και θα το κάνετε. Γι' αυτό τηλεφωνώ στην καθηγήτρια Ελίφ, στο τμήμα ομιλίας, δύο δάσκαλοι στο διαγώνισμα μιλούσαν γερμανικά μεταξύ τους, για να μην μας καταλάβει, τους καταλάβαινα όλους, ακόμα και αυτοί ξαφνιάστηκαν. :) Επωφεληθήκαμε πολύ από το Almancax ενώ προετοιμαζόμασταν ο Θεός να τους ευλογεί. NETALMANCA Αγαπητή Ελίφ, ο Θεός να σε έχει καλά. Τα αποτελέσματα των εξετάσεών μου ήρθαν σήμερα και πήρα 83. Επιτρέψτε μου να γράψω εδώ ότι αν μπορείτε να πείτε ο Θεός να σας ευλογεί φίλους που ψάχνετε, τελικά, όλοι πηγαίνουμε στο μάθημα για τον ίδιο σκοπό. Εύχομαι εκ των προτέρων καλή επιτυχία. clap:) clap:) clap:) μετά κουνήστε το στην Τουρκία όπως αυτό halayy:) halayy:) halayy:) shake. Είσαι μοναδική, δασκάλα Ελίφ.

    Αχμέτ Γιλντίζ
    συμμέτοχος

    [img]https://[/img]Πήρα ιδιαίτερα μαθήματα από τον ιδιοκτήτη ενός μεγάλου ιδρύματος πριν. Όταν έδωσα τις εξετάσεις, ήμουν κυριολεκτικά στο σκοτάδι. Είδα ότι δεν έμαθα τίποτα, να κάψω τα λεφτά που έδωσα, ή να κάψω τον χαμένο μου χρόνο, τον χρόνο που πέρασα χώρια από τη γυναίκα μου. Μετά ερεύνησα πολλά μαθήματα, κάηκε το στόμα μου μια φορά. Βρήκα την Elif Hodja μέσω της έρευνάς μου έξω από τις σελίδες φόρμας στο GERMANCAX. Μετά το πρώτο μάθημα, ήμουν σίγουρος ότι ήμουν στο σωστό μέρος. Όταν έδωσα εξετάσεις, ήταν τόσο εύκολο για μένα που έλεγα ακόμη και μια παιδική εξέταση στον εαυτό μου στις εξετάσεις γιατί ήμουν σε θέση να μιλήσω και να καταλάβω τα πάντα. πιστέψτε ότι ο δάσκαλος θα δείξει τον δρόμο, ο δάσκαλος θα σας δώσει τη σωστή τακτική μάθησης, θα δουλέψετε και θα το κάνετε. Γι' αυτό τηλεφωνώ στην καθηγήτρια Ελίφ, στο τμήμα ομιλίας, δύο δάσκαλοι στο διαγώνισμα μιλούσαν γερμανικά μεταξύ τους, για να μην μας καταλάβει, τους καταλάβαινα όλους, ακόμα και αυτοί ξαφνιάστηκαν. :) Επωφεληθήκαμε πολύ από το Almancax ενώ προετοιμαζόμασταν ο Θεός να τους ευλογεί. NETALMANCA Αγαπητή Ελίφ, ο Θεός να σε έχει καλά. Τα αποτελέσματα των εξετάσεών μου ήρθαν σήμερα και πήρα 83. Επιτρέψτε μου να γράψω εδώ ότι αν μπορείτε να πείτε ο Θεός να σας ευλογεί φίλους που ψάχνετε, τελικά, όλοι πηγαίνουμε στο μάθημα για τον ίδιο σκοπό. Εύχομαι εκ των προτέρων καλή επιτυχία. clap:) clap:) clap:) μετά κουνήστε το στην Τουρκία όπως αυτό halayy:) halayy:) halayy:) shake. Είσαι μοναδική, δασκάλα Ελίφ.

    wisekilickan
    συμμέτοχος

    Ήμουν επίσης ένα άτομο που μετάνιωσε που πήγα σε ένα διάσημο ίδρυμα πριν. Είμαι επίσης δασκάλα και προτείνω ανεπιφύλακτα την κα Ελίφ σε όσους θέλουν να μάθουν γερμανικά, ειδικά σε όσους σκέφτονται να προετοιμαστούν για τις εξετάσεις οικογενειακής επανένωσης!..
    Είναι ένας πολύ καλά εξοπλισμένος και έμπειρος δάσκαλος. Δεν πουλάει όνειρα όπως άλλα μαθήματα, είναι πάντα μαζί σου και ΜΑΘΕΙΣ πραγματικά γερμανικά,
    Παρόλο που δεν ήξερα γερμανικά πριν, μας βοήθησε να περάσουμε με υψηλό σκορ με μια κίνηση... Λέω να κάνουμε ακριβώς αυτό που λέει είναι αρκετό...
    Το να είσαι ειλικρινής και θερμόαιμος και να προσεύχομαι συνεχώς για σένα είναι επίσης μεγάλο πλεονέκτημα!..
    Εύχομαι σε όλους επιτυχία εκ των προτέρων, σας συνιστώ να επιλέξετε την Elif GÖRGÜLÜ χωρίς σκέψη..
    Έφτασα στην κα ELiF χάρη στο GERMANCAX, ευχαριστώ, υπεύθυνοι του GERMANCAX, επίσης χάρη σε CD

    netalman από
    συμμέτοχος

    ‎23 Δεκεμβρίου 2011 Αποτελέσματα εξετάσεων Goethe Institut:

    Legend Arrangement

    Hikmet Kilickan 91
    Μουσταφά Καντί 82
    Memduh Gungor 74
    Can Dogan 81
    Gokhan Ors 82
    Λεωφορείο μεντεσέ 86

    Συγχαρητήρια σε όλους σας και σας ευχαριστώ για τη σκληρή δουλειά σας.

    erman_bdr
    συμμέτοχος

    Είμαι και εγώ από αυτούς που πήραν μαθήματα από τον δάσκαλό μου.Και καλά που πήγα να καθαρίσω γερμανικά αντί για άλλα μαθήματα.Μπορείτε να δείτε τη διαφορά πολύ καθαρά με τις απαντήσεις που έδωσαν οι μαθητές των μαθημάτων που έκαναν αυτό το όνομα στην εξέταση. Αντί να διδάξουν τη γλώσσα, έβαλαν τους άντρες να απομνημονεύσουν προτάσεις. Ο Θεός να σε έχει καλά δάσκαλε. Αυτό που θα πω είναι ότι μπορείς να εμπιστεύεσαι τυφλά τα Net German. Μακάρι να μην είχε ολοκληρωθεί το μάθημα. :) Σημείωση: Ποιος τρώει αυτά τα μανταρίνια; γιάπι :)

    netalman από
    συμμέτοχος

    :χαχα: :χαχα: :χαχα: :χαχα: :χαχα: :χαχα: :χαχα:

    Αγαπητέ μου, με έκανε να γελάσω πάλι πολύ. Είθε ο Αλλάχ να σας ευχαριστήσει και εγώ, χαίρομαι πολύ που σε γνωρίζω.
     

    Ο φίλος δεν ανέφερε, αλλά επιτρέψτε μου να γράψω το αποτέλεσμα της εξέτασης Goethe Institut A1: 85
    Συγχαρητήρια ξανά.

    tymnn
    συμμέτοχος

    με συγχωρείτε φίλοι, αλλά υπερβάλλετε. Στα μάτια μου, ο άνθρωπος που καταλαβαίνει τι μιλούν οι εκπαιδευτικοί στις εξετάσεις είναι σε ένα επίπεδο για να πάρει μια πλήρη βαθμολογία. Κοιτάξτε την αντίφαση: Κατάλαβα ακόμη και τους δασκάλους, αλλά πήρα 80. Άλλωστε, ο πόνος των πονταρισμάτων που έκαναν οι δάσκαλοί μας που διδάσκουν μόνο με ρότο είναι πιο σοβαρός εδώ. χωρίς παρελθόν, χωρίς συγκρούσεις. Δεν υπάρχει präpositionen. λυπηθείτε τα χρήματα που παίρνετε.

    γκουρού
    συμμέτοχος

    αλλά στο a1 course, το παρελθόν ένταση και οι συνδέσεις δεν χρησιμοποιούνται ούτως ή άλλως, στο επόμενο στάδιο.

Εμφάνιση 13 απαντήσεων - 1 έως 13 (13 συνολικά)
  • Για να απαντήσετε σε αυτό το θέμα Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι.