Ατελείωτες ευχαριστίες στο almanax και τη δασκάλα μου elif, αυτές είναι η διεύθυνση της επιτυχίας.

> Φόρουμ > Γενικά γερμανικά και γερμανικά μαθήματα συνδυασμού οικογένειας A1 > Ατελείωτες ευχαριστίες στο almanax και τη δασκάλα μου elif, αυτές είναι η διεύθυνση της επιτυχίας.

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΑΤΕ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ALMANCAX. ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΨΑΧΝΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ.
    fotoademxnumx
    συμμέτοχος

    Πρώτα απ 'όλα, σας ευχαριστώ που προτείνατε σε εμάς τον δάσκαλο elif. Όταν είδα πώς ενδιαφέρεται, είπα, μπορώ πραγματικά να πετύχω;

      Αν και δεν γνωρίζω γερμανικά, πέρασα την πρώτη φορά χάρη στο γεγονός ότι η δασκάλα μου η Ελίφ είναι μια καθηγήτρια που γνωρίζει καλά τις εξετάσεις και χάρη στις ερμηνείες και την ψυχολογική της υποστήριξη, φίλοι, όταν πάτε στο χώρο εξέτασης, θα δείτε πόσα άτομα είναι, αν είναι ο 3ος ή ο 4ος. Φυσικά ήταν προφανές ότι αυτή η κατάσταση ήταν αποτέλεσμα λανθασμένων επιλογών που ορκίστηκαν.Υπήρχαν φίλοι που δεν ήξεραν πόσους βαθμούς άξιζε το γράμμα.Ευτυχώς που το περάσαμε με μια κίνηση και η συμβουλή μου είναι ότι δεν ξεκινάς μάθημα χωρίς να συναντηθείς με την δασκάλα μου την Ελίφ.Δεν είμαι συγγενής της.Ήρθα από το στρατό.Έμεινα με τον αδερφό μου περίπου 2 μήνες.Έδωσα εξετάσεις και τώρα είμαι πάλι στρατός.

      ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗΣ: 01.20.2012

        ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: 83

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΟΝ ALMANCAX ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΔΑΣΚΑΛΑ ΜΟΥ ELIF

    mürselxnumx
    συμμέτοχος

    Γεια σας, μπορείτε να γράψετε τα νέα γράμματα στο Α1 και να συμπληρώσετε τα κενά για τα γράμματα που σας αποστέλλονται, σας ευχαριστώ εκ των προτέρων...

Εμφάνιση 1 απάντησης (1 συνολικά)
  • Για να απαντήσετε σε αυτό το θέμα Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι.