Γερμανικά sms, μηνύματα, όμορφα λόγια στα γερμανικά

> Φόρουμ > Γερμανικά Παροιμίες, ωραία λόγια, ποιήματα, ιστορίες, γερμανικά μηνύματα > Γερμανικά sms, μηνύματα, όμορφα λόγια στα γερμανικά

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΑΤΕ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ALMANCAX. ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΨΑΧΝΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ.
    nalanw
    συμμέτοχος

    Τα μηνύματά του είναι αποθηκευμένα στο euch gefällt ..
    Μηνύματα γενεθλίων:

    Wünsche ICH dir ein Leben, welches ist έτσι wie πεθαίνουν Sonne HEISSE, welches ist έτσι klar wie der Schnee, unverfälscht welches und ist χαλιναγωγήσει herzlichen Glückwunsch zum geburstag.

    Σας εύχομαι μια ζωή ζεστή σαν τον ήλιο… καθαρή σαν νιφάδα χιονιού… αγνή και καθαρή σαν τη βροχή Χρόνια πολλά.


    Inder Küche; Im Bad; Auf dem Schreibtisch; Mit 40 ist διοδίων es Schon για άλλη Leistung, zu sich der απόβαρο erinnern wo wir zuletzt Autoschlüssel! Alles Gute


    Στην κουζίνα; Στο μπάνιο; Στο τραπέζι; Μια υπέροχη δουλειά με 40 (επιτυχία) να θυμούνται πού ήταν το κλειδί του αυτοκινήτου τελευταία...Χρόνια πολλά..


    Μηνύματα για την αγάπη

    Είστε έτοιμοι για Sonne-die bist du!
    Εσείς δεν έχετε μπροστά σας!
    Είστε εδώ για να δείτε τις φωτογραφίες σας!
    Για όλους τους υπόλοιπους


    Υπάρχει μόνο μια μέρα ... Ω!
    Είναι μόνο ένας μήνας ... .. είστε!
    Υπάρχει μόνο μία μεγάλη αγάπη ...
    Είστε τα πάντα για μένα (όλα είναι αισθήματα)

    WARTEN ...... mit der Hoffnung σε mir
    WARTEN ......
    WARTEN ...... nur auf dich zu warten
    Meine Liebe
    Ich warte bis στο die UNENDLICHKEIT ::


    ΠΙΘΑΝΗ ... ... με ελπίδα
    ΞΕΚΙΝΗΣΤΕ ... .. σας λάμψη
    ΠΡΟΣΟΧΗ ...... απλά σας περιμένει
    Askim
    Περιμένω για πάντα

    nalanw
    συμμέτοχος

    AN DEM TAG;AN DEM ICH DICH KENNENLERNTE WAR DER SCHÖNSTE ΣΤΟ MEINEM LEBEN…. - *

    Την ημέρα που ήξερα ότι ήσασταν η καλύτερη μέρα της ζωής μου.

    ICH LIEBE που θα βρεθεί στο DICH NICHT VERLIEREN
    DU BIST MEIN LEBENLANG ΣΤΟ MEINEM HERZ

    Σ 'αγαπώ και δεν θέλω να χάσω
    Όσο ζουν,


    DU BIST WIN EIN TEIL VON MIR
    ICH GEORGE EWIG DIR

    Είσαι σαν ένα κομμάτι μου
    για πάντα είναι η χαρά σας ...

    Φρένετε με το Sterne.Du kannst sie δεν είναι πιο κοντά, aber du weisst dass sie immer da sind wenn du sie brauchst ...

    Οι φίλοι είναι σαν τα αστέρια, δεν βλέπεις πάντα, αλλά ξέρεις ότι χρειάζονται πάντα εγερά

    nalanw
    συμμέτοχος

    De Liebe und Wärme erfüllt Sehnsüch από το μενού για να geheims und für immer Wünsche.ich χιλιάδες DEIN

    Ονειρεύτηκα την αγάπη και τη ζεστασιά της μου εκτέλεση πιο κρυφές επιθυμίες και τις επιθυμίες μου ... Πάντα στην seni

    Οι άνδρες μάλιστα χρονολογούνται από το βράδυ ...

    μερικοί άνθρωποι κάνουν τον κόσμο ξεχωριστό με τα όντα ...

    από την αρχή έως το τέλος,
    δεν είναι εύκολο να εξαφανιστούν

    Αφήστε ένα μεθυσμένο φιλί σας, αλλά
    μην αφήνετε ένα φιλί να σας κάνει τρελό

    nalanw
    συμμέτοχος

    Ich Wünsche DR: Freude μια ετικέτα jedem, Engel auf einem Weg jedem, ein Licht und σε jeder Dunkelheit einen Menschen, der liebt dich, denn es du hast verdienter.

    Σας εύχομαι χαρά κάθε μέρα, έναν άγγελο σε κάθε δρόμο, ένα φως σε κάθε σκοτάδι και ένα άτομο που σας αγαπά γιατί σας αξίζει ..

    Nazira
    συμμέτοχος

    Wenn Du jemals,
    και νιέργκενς einen Ausweg siehst,
    dann αποστολή eine Träne zu mir,
    η ισπανική ισοτιμία ήταν πεσέτα,
    jim helfe Dir!

    Μόλις είστε απόλυτα μόνοι,
    και όχι όπου να φροντίζετε,
    στείλτε μου ένα ψευδο
    Ό, τι συνέβη χθες,
    Θα σε βοηθήσω.

    Nazira
    συμμέτοχος

    Εναλλακτικά,
    Sie vermissen einen Engel,
    keine Angst ich hab Dich nicht verraten!

    Το τηλέφωνο ήρθε σε μένα από τον ουρανό,
    ένας άγγελος χάνεται,
    μην φοβάστε ότι δεν σας παρέδωσα.

    nalanw
    συμμέτοχος

    Αποσυνδεθείτε με το κινητό σας στο τσιγάρο.

    Θα δω τα όνειρά σου χθες, θα σε δω όνειρα χθες και θα σε πάρω στο όνειρο τη νύχτα.

    Βρείτε τους ανθρώπους, τους οποίους θα ήθελε να περάσετε από το Armen zu liegen

    Ήθελα να πετάξω τον Έγκερ, για να μπορώ να κοιμηθώ μαζί σου στην αγκαλιά σου

    :-[Komm zu mir,zieh deine Hose und deine Unterwäsche aus.Setzte dich auf mich drauf und geniess es,bis es dir kommt!DEIN WC 😮

    nalanw
    συμμέτοχος

    Η αγάπη είναι να σκεφτόμαστε, 
    Κοινή χρήση αγάπης, 
    Η αγάπη είναι ένα χαμόγελο, 
    Η αγάπη είναι τα πάντα! 
    Χαρούμενη μέρα στους εραστές ...

    Liebe ist, nachzudenken, 
    Liebe ist, zu teilen, 
    Liebe ist, zu lächeln, 
    Liebe ist alles! 
    Schönen Valentinstag ...

    nalanw
    συμμέτοχος

    Ακόμα κι αν οι αποστάσεις είναι μεγάλες 
    μια αγκαλιά αγάπης, ένα ζεστό μήνυμα 
    ενώστε τις καρδιές... 

    Auch wenn die Entfernungen ακαθάριστο sind, 
    ein Schoß voller Liebe, eine warme sms 
    vereint Herzen…

    nalanw
    συμμέτοχος

    Ζώντας χωρίς λαχτάρα, λαχτάρα χωρίς αγάπη, αγάπη χωρίς εσένα! Μην ξεχνάς ότι το να αγαπάς δεν είναι να είσαι πάντα μαζί, αλλά να είμαι μαζί σου ακόμα κι όταν δεν είσαι... Μπορεί να μην είμαι μαζί σου αυτή την ημέρα του Αγίου Βαλεντίνου, αλλά η λαχτάρα και η αγάπη μου είναι πάντα μαζί σου. Σ'αγαπώ! 

    Das leben geht nicht ohne Sehnsucht, die sehnsucht nicht ohne liebe, die Liebe nicht ohne dich! Vergiss aber nicht das “sich lieben” nicht bedeutet das man immer zusammen ist, das auch wenn du fehlst bei dir zu sein…. Vielleicht bin ich diesen Valentinstag nicht bei dir, aber meine Sehnsucht, meine Liebe zu dir ist immer bei dir. Ich liebe dich!

    nalanw
    συμμέτοχος

    Αν γνωρίζω πόσα χιλιόμετρα έχουμε, είστε πάντα μαζί μου, το μυαλό μου και η καρδιά μου.
    Σ 'αγαπώ τόσο πολύ - πάντα!

    Το Auch wenn viele Kilometer zwischen uns sind, οπότε και οι παραλαβές τους, είναι άγνωστες με το μπιστρό. Στο Meinen Gedanken und meinem Herzen.
    Ich liebe dich über alles - for immer!

    nalanw
    συμμέτοχος

    Θα ήθελα να πάω με τα χέρια μου. Μυθιστόρημα στο Βερολίνο.
    Σ 'αγαπώ και το μεταφέρω στην καρδιά μου, αλλά κατεβαίνεις και στέκεσαι στο στομάχι μου ..

    Οπότε, όπως λέει ο Dich allein, θα ήθελα να σας απαντήσω και να απαντήσετε σε αυτές τις ερωτήσεις.

    Σε αγαπώ μόνο, δεν πρέπει να υπάρχει άλλο, δεν θα υπάρχει άλλο, όσο ζω

    363185 pb.gif

    nalanw
    συμμέτοχος

    Jemand braucht deine Liebe und jemand braucht dich Weisst du ήταν: Dieser Jemand bin ich !!
    Κάποιος χρειάζεται την αγάπη σου Και κάποιος έχει ανάγκη σου! Ξέρεις αυτό είμαι εγώ

    Deine Hände auf meiner Haut zu spüren, ist wie eine Reise ins Paradies- denn nur dort kann man dem Himmel tak nah sein!
    Ακριβώς όπως ένα ταξίδι σε αυτόν τον παράδεισο με τα χέρια που αγγίζουν το δέρμα, χθες, μπορεί να είναι τόσο κοντά στα σύννεφα εκεί.

    Γεια…..lächle doch mal……….. genau so………..süss…..wenn du dich jetzt sehen könntest….. wüsstest du, warum ich nur dich liebe!!
    Γεια……….χαμόγελο………..αυτό είναι……………..γλυκό……αν μπορούσες να δεις τον εαυτό σου τώρα……….θα ήξερες……….γιατί μόνο σ’ αγαπώ

    Das Wort liebe bedeutet: Laß mich nie allein, ich θα βυθιστεί το sei.Ewig wollen wir zusammen sein.Bleib mir immer treu.Es soll immer Frieden sein
    Η έννοια της αγάπης: Μην με αφήνεις μόνη, πάντα θέλω να είμαι δίπλα σου. Θέλω να μείνω μαζί για πάντα. Μείνε πιστός σε μένα. Πρέπει πάντα να υπάρχει ελευθερία.

    Ich…Ich θα…Ich θα dich…Ich θα dich nie…Ich θα dich nie im…Ich θα dich nie im Leben…Ich θα dich nie im Leben verlieren!!!
    36221fg.gif

    nalanw
    συμμέτοχος

    Ειρήνη, ο Dich von Ganzem Herzen, ο οποίος μου έλεγε τον εαυτό του!
    Σ 'αγαπώ με όλη την καρδιά μου, η καρδιά μου πονάει χωρίς εσένα ...

    Μήνας που τους αρέσει και το μπέιζμπολ, το warum δεν είναι τίποτα δεν είναι; τους εαυτούς μου, έτσι ώστε να καθοδηγούν, να βρουν το Sms von mir! ICH LIEBE DICH !!!

    Ζω εδώ και είμαι μόνος, γιατί δεν μπορώ να είμαι εδώ; Σας χάθηκα τόσο πολύ για αυτό το μήνυμα για μένα.

    nalanw
    συμμέτοχος

    Χτυπήστε το στιλέτο στην καρδιά μου, μείνετε πάντα έτσι, μην πηγαίνετε πολύ βαθιά
    Επειδή είσαι εκεί αγάπη μου!



    2. Έκδοση:
    Χτύπησε το στιλέτο μου στην καρδιά μου, άσε την καρδιά μου να λάμψει.
    Μην πηγαίνετε πολύ βαθιά, γιατί είστε εκεί, αγαπητέ!

    Stosse from Dolch in mein Herz, lass es so stehen, aber steche ihn nicht zu tief rein, denn four bist DU meine Liebe!



    2. έκδοση:
    Stosse den Dolch σε mein Herz, mein Herz soll auseinander reißen.
    Aber steche ihn nicht zu tief rein, denn four bist DU mein Schatz.

    nalanw
    συμμέτοχος

    Δεν υπάρχει θέση στην καρδιά μου baska cicege,
    Χθες επιτίθεται στις ρίζες της καρδιάς.

    Είσοδος στην πλατεία για περισσότερα από το Blume in meinem Herzen,
    από το Wurzeln στο Meinem Herz geschlagen.

    Σκεφτείτε για μένα σε κάθε σταγόνα βροχής,
    Κάθε σταγόνα χθες είναι ένα φιλί από εσάς.

    Denk auch bei Regen zärtlich an mich,
    Τροπέν είναι το Kuss für Dich.

    44ak.png

Εμφάνιση 15 απαντήσεων - 1 έως 15 (77 συνολικά)
  • Για να απαντήσετε σε αυτό το θέμα Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι.