Ας μεταφράσουμε εδώ τις όμορφες γερμανικές λέξεις;

> Φόρουμ > Γερμανικά Παροιμίες, ωραία λόγια, ποιήματα, ιστορίες, γερμανικά μηνύματα > Ας μεταφράσουμε εδώ τις όμορφες γερμανικές λέξεις;

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΑΤΕ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ALMANCAX. ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΨΑΧΝΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ.
    dielosch
    συμμέτοχος

    Φίλοι, δεν μπορώ να μεταφράσω, αλλά υπάρχουν πολλοί άνθρωποι εδώ που μπορούν να μεταφράσουν, οπότε ας γράψουμε τις όμορφες λέξεις που θέλουμε να μεταφράσουμε εδώ, ελπίζω κάποιος να τις μεταφράσει...

    Θα ήθελα να σας ευχαριστήσω στα γερμανικά, αν μεταφράσετε ..

    Ποτέ μην σπάσεις την ελπίδα κάποιου... Ίσως είναι το μόνο που έχει

    delistorm
    συμμέτοχος

    ας ανοίξουμε

    τα δάκρυα δεν λένε ψέματα — tronen lugen nicht

    …μυστήριο…
    συμμέτοχος

    yaa γερμανικό μπιντέ κάποιος μπορεί να μεταφράσει αυτό ???

    εκατοντάδες όνειρα κάθε μέρα κανένας από αυτούς δεν θα γίνει πραγματικότητα κανένας από σας δεν θα ζήσει ποτέ ένα όνειρο!

    Θα χαιρόμουν πολύ αν το μεταφράσεις... κρίμα :)

    tuana_xnumx
    συμμέτοχος

    İCH MÜCHTE NICHTOHNE DICH SEİN
    Ich möchte nicht die Welt wenn es gegeben παράξενο
    Wenn Kronen und Throne versprochen wurden
    Mch möchte nicht ohne dich bleiben und ruhıg
    Δεν είναι τόσο εύκολο να το κάνετε
    ohne dich sein.

    Demirhan-Wien
    συμμέτοχος

    dielosch μπορείτε να μεταφράσετε αυτό σε με 

    Έχω όνειρα για μια γυναίκα σαν εσένα εδώ και χρόνια.
    Σας έβλεπα 20 ημέρες πριν ήμουν σοκαρισμένος δεν τολμούσα να γράψω δεν ήξερα ακριβώς παντρεμένος μόνο
    Δεν ήθελα να σας ενοχλήσω σκέφτηκα ότι ήταν ένα απελπισμένο όνειρο κοίταξα τις φωτογραφίες σας κάθε μέρα σταμάτησα και τελικά, όταν μου έγραψε, η καρδιά μου έπαψε να σταματάει
    Και με εξέπληξε αυτό που ήμουν, στο τέλος έγραψα κίτρινη έκρηξη και δεν μπορώ να κοιμηθώ για τρεις νύχτες φοβάμαι όταν συμβεί ένα όνειρο
    Ζω κάτω από πολύ δύσκολες συνθήκες που σας γράφω κάτω από πολύ δύσκολες συνθήκες
    Σε κοιτάζω, δεν έχω τίποτα άλλο παρά τη θλίψη για χρόνια που βρήκα τη γυναίκα που ονειρεύτηκα, αλλά τι με ξέρεις, σε ξέρω, σε ξέρω, σε ξέρω, σε ξέρω
    Θέλω να με καταλάβεις

    dielosch
    συμμέτοχος

    αγαπητέ μου Γερμανίδα γλώσσα μου σε πολύ χαμηλό επίπεδο αν προσπαθήσω πολύ σκληρά για να μεταφράσω, αλλά υπάρχουν άνθρωποι που θα μεταφράσουν πιο γνώστες και γρηγορότερα (: δυστυχώς δεν έχω χρόνο να ασχοληθώ με τόσα πολλά:

    Ewige liebe
    συμμέτοχος

    One Tag, Traum Hunderte von Ihnen
    Κλείστε το λογαριασμό σας
    Ο Eines Tages, είναι ο Leben
    Keine Schwindlig…

    κάθε μέρα που ονειρεύεσαι τόσο πολύ, κανένας από αυτούς δεν έγινε πραγματικότητα
    Μια μέρα, θα βιώσεις μια πραγματικότητα που δεν χωράει σε κανένα όνειρο...

    AS
    συμμέτοχος

    Γεια χαρά σε όλους,
    Ποια είναι η καλύτερη στιγμή για εσάς;

    Όχι εκείνοι που μιλούν την ίδια γλώσσα, αλλά εκείνοι που μοιράζονται τα ίδια συναισθήματα

    AS
    συμμέτοχος

    Yuppi ich habe schon gefunden χειροκροτήματα :)

    Nicht wer dieselbe Sprache spricht, versteht sich, sondern wer dieselben Gefühle teil ..!

Εμφάνιση 8 απαντήσεων - 1 έως 8 (8 συνολικά)
  • Για να απαντήσετε σε αυτό το θέμα Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι.