Γερμανική σύσταση σειράς οικογενειακής ολοκλήρωσης a1

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΑΤΕ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ALMANCAX. ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΨΑΧΝΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ.
    ahmetbxnumx
    συμμέτοχος

    Είχα μεγάλη εκτίμηση για το γερμανικό μάθημα επανένωσης της οικογένειας Α1 και σκέφτηκα πολύ αν θα μπορούσα να το κάνω ή όχι αν παρακολουθούσα αυτό το μάθημα και έδινα εξετάσεις, αλλά μετά από τακτική μελέτη και ποιοτική εκπαίδευση, όλες αυτές οι ανησυχίες εξαφανίστηκαν από το μυαλό μου. Ως αποτέλεσμα της εκπαίδευσης που έλαβα στο Κέντρο Γλωσσών της Κωνσταντινούπολης, πέρασα με επιτυχία τις εξετάσεις μου και έλαβα το πιστοποιητικό μου. Στα μαθήματα, ο δάσκαλός μας πάντα με βοηθά να μάθω γερμανικά με δραστηριότητες όπως γραφή γραμμάτων, ασκήσεις για την κατανόηση ανάγνωσης, ασκήσεις για να βρω τις σωστές επιλογές ακούγοντας τους διαλόγους στην ενότητα ακρόασης, εξάσκηση στην εισαγωγή του εαυτού μας, απαντώντας σε ερωτήσεις σχετικά με αριθμούς, ορθογραφία ασκήσεις, και κάνοντας ασκήσεις ερωτήσεων και απαντήσεων με κάρτες, για τους τύπους ερωτήσεων που μπορεί να εμφανιστούν στις εξετάσεις Α1. Ήταν εξαιρετικά χρήσιμο. Αυτή η διαδικασία μάθησης έγινε πολύ εύκολη για μένα καθώς ενίσχυα και πρόσθετα στις πληροφορίες που έλαβα κατά τη διάρκεια αυτής της εκπαίδευσης κάθε καθημερινή. Σίγουρα θα συνιστούσα το Istanbul Language Center σε όλους τους φίλους μου που σκέφτονται να παρακολουθήσουν το μάθημα οικογενειακής επανένωσης Α1. Επιπλέον, οι τιμές των μαθημάτων είναι αρκετά προσιτές σε σύγκριση με άλλα μαθήματα. Εξάλλου, δεν βρίσκουμε χρήματα στο δρόμο. Βρήκα αυτό το μέρος κάνοντας πολλή έρευνα. Αν έχετε ερωτήσεις σχετικά με το μάθημα, ρωτήστε. Θα προσπαθώ να βοηθήσω όσο μπορώ.

    tugce_doerj είναι
    συμμέτοχος

    Προετοιμάστηκα και για τις εξετάσεις στις επιστήμες, πήρα 91 στις εξετάσεις στο παράρτημα Kadıköy. :) Δίνουν πολύ καλή προπόνηση.

Εμφάνιση 1 απάντησης (1 συνολικά)
  • Για να απαντήσετε σε αυτό το θέμα Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι.