Μισθοδοσία γερμανών πολιτών

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΑΤΕ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ALMANCAX. ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΨΑΧΝΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ.
    nsyyn
    συμμέτοχος

    Γεια σας φίλοι,

    Η γυναίκα μου είναι Γερμανίδα υπήκοος και κάνει ausbildung. Κάνουν μισθολογικό πρόβλημα στην οικογενειακή επανένωση; Εάν κάποιος έχει κάνει αίτηση για βίζα πρόσφατα και έχει λάβει βίζα, μπορεί να απαντήσει;

    Έχω ραντεβού για βίζα στις 15 Ιανουαρίου και αυτό το θέμα έχει κολλήσει στο κεφάλι μας.

    fuk_xnumx
    συμμέτοχος

    Οι Γερμανοί πολίτες δεν ζητούν μισθό bodra, μην ανησυχείτε, δεν πειράζει

    nsyyn
    συμμέτοχος

    Οι Γερμανοί πολίτες δεν ζητούν μισθό bodra, μην ανησυχείτε, δεν πειράζει

    Κύριε, είναι ακριβείς αυτές οι πληροφορίες; Ακούσαμε ότι απαιτείται σύμφωνα με τους τελευταίους νόμους.

    fuk_xnumx
    συμμέτοχος

    υπήρχαν νόμοι στο site, πρέπει να ψάξεις, δεν νομίζω ότι έχει αλλάξει λίγο ο νόμος

    Κύριε, είναι ακριβείς αυτές οι πληροφορίες; Ακούσαμε ότι απαιτείται σύμφωνα με τους τελευταίους νόμους.

    MustafaD
    συμμέτοχος

    Κυριε εχω την ιδια περιπτωση η γυναικα μου ειναι γερμανος υπηκοος ζητηθηκε μισθοδοσια 3 μηνων περιμενουμε να συμπληρωσουμε το 3μηνο για να παραδωσουμε τα δικαιολογητικα. Εάν δεν σας ζητηθεί να κάνετε το σχέδιό σας όπως επιθυμείτε, αυτή είναι η ευκαιρία σας.

    nsyyn
    συμμέτοχος

    Κυριε εχω την ιδια περιπτωση η γυναικα μου ειναι γερμανος υπηκοος ζητηθηκε μισθοδοσια 3 μηνων περιμενουμε να συμπληρωσουμε το 3μηνο για να παραδωσουμε τα δικαιολογητικα. Εάν δεν σας ζητηθεί να κάνετε το σχέδιό σας όπως επιθυμείτε, αυτή είναι η ευκαιρία σας.

    Ελπίζω να μην ζητηθεί, οπότε γιατί να ζητήσει μισθοδοσία από κάποιον που ασχολείται με επάγγελμα, άρα ο μισθός του είναι ήδη χαμηλός.

    Εάν η κατάστασή σας είναι ξεκάθαρη, μπορείτε να γράψετε εδώ;

Εμφάνιση 5 απαντήσεων - 1 έως 5 (5 συνολικά)
  • Για να απαντήσετε σε αυτό το θέμα Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι.