Βοήθεια διαζυγίου έκτακτης ανάγκης.

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΑΤΕ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ALMANCAX. ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΨΑΧΝΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ.
    derbederxnumx
    συμμέτοχος

    Γεια σας φίλοι, ήμουν παντρεμένος για περίπου 2 χρόνια και 4 μήνες κάτω από την ίδια στέγη με τη γυναίκα μου και τα ατελείωτα ψέματα της γυναίκας μου, τα προβλήματα και ο γάμος σε 1 μέρα δεν ήταν για μένα, είπε ότι είσαι καλός άντρας με τρελές βλακείες όπως η σούπερ γυναίκα σου και άφησε το σπίτι στην οικογένειά της ενώ ήμουν στο στάδιο της παράτασης της συνεδρίας μου. μου έστειλε ένα γράμμα και μου το έστειλε. tr επέστρεψε είπε γελοία πράγματα όπως ο σκοπός σου να είσαι εδώ τελείωσε και είπε ότι δεν θα παρατείνουμε τη συνεδρία. Τελείωσα το b25 και ο προσανατολισμός μου τελείωσε, έμενα στο ίδιο σπίτι 2 χρόνια και έδωσα στη γυναίκα μου 1n χρόνια σε αυτόν τον άνθρωπο που θα γίνει γυναίκα μου. Τι μπορώ να κάνω τώρα, φίλοι; Στουτγάρδη, είμαι 2.5 χλμ μακριά από το Baden w. Γνωρίζει κανείς δικηγόρο στο Nberg; Δεν μπόρεσα να δουλέψω 10 χρόνο χωρίς διακοπή σε μια εταιρεία, αλλά δούλεψα 25 μήνες, δεν έχω λάβει καμία κοινωνική βοήθεια σε άλλες εταιρείες μέχρι σήμερα και πληρώνω το δάνειο του σπιτιού του πριν τον γάμο, που έχει πάρει από τότε που ήρθα και τώρα η fest δουλειά μου είναι κοντά στους 1 μήνες.
    Δουλεύω σε μεγάλη εταιρεία μέσω zeitfirma, χρειάζομαι την επείγουσα υποστήριξη σας, δεν έχω κανέναν. Με κάπνισε η Ντάρμα, μόνο μου φταίει η γυναίκα μου, ήρθα στη Γερμανία να δουλέψω από την πρώτη μέρα, να δουλέψω, να συνδεθώ με το σπίτι μου, με την οικογένειά μου.. πέρασε καιρός, μην κοιτάς.

    fuk_xnumx
    συμμέτοχος

    υπάρχει ένα βασικό παπούτσι στο Μόναχο, τον λέω ειδικό σε αυτά τα θέματα, κάποιοι λένε ότι είναι αρκετό να μείνεις παντρεμένος για 2 χρόνια, άλλοι λένε ότι είναι αρκετό για 3 χρόνια, οπότε δεν υπάρχουν πολλοί άνθρωποι που εφαρμόζουν αυτά που γράφονται στους νόμους, αλλά εικάζω ότι θα παρατείνουν τη χειρότερη συνεδρία για 1 χρόνο και 1 χρόνο και δεν θα τη στείλουν. 

    derbederxnumx
    συμμέτοχος

    υπάρχει ένα βασικό παπούτσι στο Μόναχο, τον λέω ειδικό σε αυτά τα θέματα, κάποιοι λένε ότι είναι αρκετό να μείνεις παντρεμένος για 2 χρόνια, άλλοι λένε ότι είναι αρκετό για 3 χρόνια, οπότε δεν υπάρχουν πολλοί άνθρωποι που εφαρμόζουν αυτά που γράφονται στους νόμους, αλλά εικάζω ότι θα παρατείνουν τη χειρότερη συνεδρία για 1 χρόνο και 1 χρόνο και δεν θα τη στείλουν.

    Επικοινώνησα μαζί του, έχει έξοδα περίπου 3 χιλιάδες ευρώ, να δούμε, θα κάνουμε έφεση, θα σας ενημερώσω τι θα γίνει.

    volkanxnumx
    συμμέτοχος

    Πρώτον, γίνε καλά σύντομα. Ζω στο Reutlingen. Αν θες να αφήσεις τον αριθμό σου ιδιωτικά, θα σε βοηθήσω όσο μπορώ.

    derbederxnumx
    συμμέτοχος

    Πρώτον, γίνε καλά σύντομα. Ζω στο Reutlingen. Αν θες να αφήσεις τον αριθμό σου ιδιωτικά, θα σε βοηθήσω όσο μπορώ.

    Σου έστειλα τον αριθμό μου από ιδιωτικό

    άκαρδος
    συμμέτοχος

    Χαιρετώ, το είχα ξανακάνει αυτό το θέμα. Μοιραστήκαμε και σχολιάσαμε, επιτρέψτε μου να προσπαθήσω να βοηθήσω ξανά. Για να λάβετε βίζα ανεξάρτητης συζύγου, πρέπει να μείνετε κάτω από την ίδια στέγη για 2 χρόνια, 3 χρόνια εάν ο σύζυγός σας είναι Τούρκος πολίτης. Αν ο σύζυγός σου είναι Γερμανός, σου επιτίθενται ξένα διαμερίσματα, κάτι που κάνουν συνήθως σε όλους, νομίζουν ότι δεν γνωρίζουν το νόμο και επιστρέφουν στην Τουρκία VS. Ωστόσο, δεν έχουν τέτοιο δικαίωμα. ΠΡΕΠΕΙ να συνδεθούν. Εσιν Τουρκ. Παντως δεν υπαρχει προβλημα.Η περιοδος του διαζυγιου πχ μου πηρε δυο χρονια.Στο αυτο το διαστημα θα δωσουν αδεια παραμονης και οσο συνεχιζεις να δουλευεις η βιζα σου θα γινει εργαστηρια εκτος και αν λαβεις βοηθεια απο το κρατος.Το πιο σημαντικο εδω ειναι η τουρκικη εμπνευση. Από την άλλη, ακόμα κι αν κερδίζεις 1000 ευρώ, μην πάρεις καμία βοήθεια από το κράτος στα χαρτιά. Το να ζεις χωριστά αυτή τη στιγμή παρατείνει τον αόριστο χρόνο παραμονής, πρέπει να εργαστείς για 5 χρόνια και αυτό δεν θα είναι πρόβλημα. Το προσωπικό μου αίτημα από φίλους που θα κάνουν τέτοιες ερωτήσεις είναι η ιθαγένεια του παιδιού εάν είναι οικογενειακή επανένωση έναντι του παιδιού ή η υπηκοότητα της έμπνευσης εάν πρόκειται για γάμο, παρακαλώ. Προδιαγραφές. Τότε μπορούμε να σας βοηθήσουμε με περισσότερες λεπτομέρειες.

    derbederxnumx
    συμμέτοχος

    Χαιρετώ, το είχα ξανακάνει αυτό το θέμα. Μοιραστήκαμε και σχολιάσαμε, επιτρέψτε μου να προσπαθήσω να βοηθήσω ξανά. Για να λάβετε βίζα ανεξάρτητης συζύγου, πρέπει να μείνετε κάτω από την ίδια στέγη για 2 χρόνια, 3 χρόνια εάν ο σύζυγός σας είναι Τούρκος πολίτης. Αν ο σύζυγός σου είναι Γερμανός, σου επιτίθενται ξένα διαμερίσματα, κάτι που κάνουν συνήθως σε όλους, νομίζουν ότι δεν γνωρίζουν το νόμο και επιστρέφουν στην Τουρκία VS. Ωστόσο, δεν έχουν τέτοιο δικαίωμα. ΠΡΕΠΕΙ να συνδεθούν. Εσιν Τουρκ. Παντως δεν υπαρχει προβλημα.Η περιοδος του διαζυγιου πχ μου πηρε δυο χρονια.Στο αυτο το διαστημα θα δωσουν αδεια παραμονης και οσο συνεχιζεις να δουλευεις η βιζα σου θα γινει εργαστηρια εκτος και αν λαβεις βοηθεια απο το κρατος.Το πιο σημαντικο εδω ειναι η τουρκικη εμπνευση. Από την άλλη, ακόμα κι αν κερδίζεις 1000 ευρώ, μην πάρεις καμία βοήθεια από το κράτος στα χαρτιά. Το να ζεις χωριστά αυτή τη στιγμή παρατείνει τον αόριστο χρόνο παραμονής, πρέπει να εργαστείς για 5 χρόνια και αυτό δεν θα είναι πρόβλημα. Το προσωπικό μου αίτημα από φίλους που θα κάνουν τέτοιες ερωτήσεις είναι η ιθαγένεια του παιδιού εάν είναι οικογενειακή επανένωση έναντι του παιδιού ή η υπηκοότητα της έμπνευσης εάν πρόκειται για γάμο, παρακαλώ. Προδιαγραφές. Τότε μπορούμε να σας βοηθήσουμε με περισσότερες λεπτομέρειες.

    Αδερφέ, η γυναίκα μου είναι γερμανίδα υπήκοος, είμαι παντρεμένος 2 χρόνια και 5 μήνες και δεν έχω λάβει καμία βοήθεια από το κράτος, αλλά δυστυχώς, όταν συναντάς ρατσιστή συμβεί, μένεις μόνος με την απειλή. Εγώ πάντως στο βασικό ναλά το έδωσα, θα το χειριστεί αλλά κοστίζει λίγο αλάτι..

    άκαρδος
    συμμέτοχος

    Αν δεν κοιμηθεί, μην πτοηθείς μάταια, φύγε. Αν το ξένο διαμέρισμα δημιουργεί προβλήματα, δεν πειράζει, θα έχεις κάποια χρήματα στον δικηγόρο, αλλά μπορείς να πάρεις βίζα ανεξάρτητα από τον σύζυγό σου, χαλάρωσε, δεν μπορεί να σε στείλει κανείς, συνέχισε να δουλεύεις μέχρι να φύγεις, θα πάρεις χρόνο μετά από 5 χρόνια δουλειάς, σεβασμός

    muhendus
    συμμέτοχος

    Αν δεν είναι ιδιωτικό, θέλω να ρωτήσω κάτι; Ο σύζυγός σας είναι Γερμανός ή Τούρκος γεννημένος στη Γερμανία; Δεν ήξερες ότι ήσουν ρατσιστής πριν παντρευτείς;

    Δεν είναι η γυναίκα του που είναι ρατσίστρια, είναι ο αξιωματικός στο γραφείο αλλοδαπών που καταλαβαίνω. Δεν παντρεύεται ούτως ή άλλως ρατσιστή αλλοδαπό.

    derbederxnumx
    συμμέτοχος

    Αν δεν είναι ιδιωτικό, θέλω να ρωτήσω κάτι; Ο σύζυγός σας είναι Γερμανός ή Τούρκος γεννημένος στη Γερμανία; Δεν ήξερες ότι ήσουν ρατσιστής πριν παντρευτείς;

    Γιατί η γυναίκα μου να είναι ρατσίστρια αδερφέ; Ο αξιωματικός που είναι ρατσιστής.. η γυναίκα μου είναι Γερμανός υπήκοος Τούρκος

Εμφάνιση 9 απαντήσεων - 1 έως 9 (9 συνολικά)
  • Για να απαντήσετε σε αυτό το θέμα Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι.